Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni első mensi...

Missed ab utáni első mensi előfordulhat, hogy nagyon kevés? Normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

40 nappal a missed ab műtétem után tegnap megjött, erősen görcsölök, de elég kis mértékben vérzek. Máskor az 5.-6. napi menzeszem mennyisége ennyi.

Ez így első mensiként rendben van? Ha alig vérzem, mitől görcsölök annyira?

Köszi a válaszokat.


2019. jan. 21. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinel mas a "normalis". Nekem sokkal erosebb verzesem volt, mint altalaban, gyogyszerrel lett elinditva.
2019. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenkinél más a 'normális' ilyenkor. Van akinek mondjuk 8 héttel a műtét után jön meg először, van akinek 4 héttel utána, van akinél pontosan 28 napra.


Nekem vasárnap jött meg először a műtét után, 42 napra. Semmilyen PMS tünetem nem volt, ami korábban mindig volt (haspuffadás, mellfeszülés). Az első napon enyhe görcseim voltak, korábban pedig baromi erősen görcsöltem, csak Cataflammal tudtam elviselni az első napot, anélkül dolgozni sem tudtam volna. Most meg kb. semmi görcs. A mennyisége nálam talán egy picit több a szokásosnál.


Ha nyugtalan vagy a kevés vérzés miatt, szerintem nyugodtan hívd fel a nőgyógyászodat.

2019. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!