Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen tünet? Tanácstalan...

Milyen tünet? Tanácstalan vagyok aggódom

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek milyen tünete volt előtte, volt e megérzés? Vagy miből sejthető?


Nagyon félek ettől :(


2019. jan. 31. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Van szívhangod már? Ne aggódj! :-)
2019. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mitől félsz?
2019. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy missed lesz neki. 1-es voltam! De ne félj !!!
2019. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi,már látom. Őszinte leszek. A saját történetem. Én meglévő terhességi tünetekkel észrevétlenül elvetéltem. Az uh-n először mondták,h még csak halvány pulzálás van,túl korai,menjek vissza egy hét múlva. Missed ab. Elhalt,de nem lökődött ki. Semmi vérzés,csak közölték,h baj van.

De lehet vérzés,görcsölés is.

Viszont ezen ne kattogj,ne vonzd be. Minden rendben lesz!

2019. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi jele annak ha az embrio elhal. Mikor visszamentem ultrahangra akkor mondta az orvos, hogy kb mar ket hete leallt a fejlodesben es megsem lokodott ki, meg a petezsak sem esett ossze, a hcg is minimalisan de meg a kovetkezo 4 napban emelkedett es minden terhes tunetem megvolt.

Probalj meg nem aggodni es biz abban, hogy ti jol lesztek.

2019. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden előzmény nélkül egyszercsak jött a vér.Nem volt hasfájás sem.Van mikor minden előzmény nélkül jön a vetélés sajnos.
2019. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi fizikai előzménye, nem fájt a hasam, nem véreztem. De pont a vetélés hetén elkezdtem aggódni. Nem igazán tudom megmagyarázni...elkezdtem aggódni, olyan negatív érzéseim támadtak, aminek az volt az alapja, hogy semmilyen klasszikus terhességi tünetem nem volt. Az elején volt egy kis mellfeszülés, de ezen kívül semmi....nem puffadtam, nem voltam rosszul, semmi hányinger. De elhessegettem magamtól ezeket a gondolatokat, mondván pár nap és megyek a 10 hetes UH-ra. Ez sajnos már nem következett be, mert elvetéltem....annyi volt, hogy reggel észrevettem, hogy vérzek, mintha egy normál menstruáció lett volna. Azonnal mentünk az ügyeletre és azt mondta a doki, hogy sajnos elhalt az embrió, de azt nem tudja megmondani, hogy mikor. Lehetett akár 1-2 héttel azelőtt is. Ahogy utólag visszagondolok, a vetélés előtt kb. másfél héttel volt egy erős hasgörcsöm. Azért emlékszem ennyire, mert üzleti úton voltam és kb. fél órára ki kellett mennem a mosdóba, annyira rosszul voltam. De nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert vécéznem is kellett, azt hittem elrontottam a hasam valamivel vagy még arra gondoltam, hogy most kezdődnek a terhességi tünetek.
2019. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!