Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vannak csodák? Lehet még esélyem?

Vannak csodák? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztaltokat szeretnék kérni, hátha van még esélyem reménykedni. Tavaly novemberben kiderült nálam az IR amire metformin xr-t kell szednem. Utolso mensi tavaly dec. 29-én volt szabályos 28 napos ciklusaim vannak. Jan 18.-án történhetett az ovu ( teszt, nyák).

Febr. 3.-án görcseim voltak és minimális vérzés ami fél óra után elállt. 4.-én első dolgom volt orvoshoz rohanni aki ekkor látott egy korai, kialakulásban lévő petezsákot es egy hét múlva kontrollra hivott. Tehát 11.-én látott egy 4mm-es szabályos petezsákot, elégedetlen volt a méretével már ekkor is. Tegnapra hivott vissza és azt mondta missed ab lesz, mert szabálytalan lett a petezsák és egy hete hasu uh-val is látta most már csal hüvelyivel. Egy hér múlva ujabb kontroll de azt mondta ne reménykedjek. 2 hétig nagyon minimálisan barnáztam is, már az első héten írt fel progipotlót. Nagyon szomorú vagyok. Valakival történt hasonló? Lehet még csoda?


2019. febr. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szeretnélek bíztatni,de a saját esetemet tudom neked leírni. Nekem szépen növekvő petezsákom volt annó, megnőtt 20 mm-re majd összeesett, szabálytalan lett...missed ab lett a vége. Ha összeesik a petezsák és szabálytalan lesz nemigen van visszaút. Nagyon sajnálom!! Ellenben bízom benne, hogy te legyél a kivétel!
2019. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, kedves vagy. Sajnos én is igy gondolom, nem nagyon merek reménykedni, igyis nagy volt a szájtátás amikor az orvos már húzta az arcát. Nagyon fáj, 9 hónap probálkozás után azt hittük, hogy most révbe értünk.
2019. febr. 19. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ez volt. A 6. héten műtét lett belőle. :( De a remény hal meg utoljára!
2019. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalam is hasonlo helyzet volt 5 heten kettot latott ra egy hetre mar csak egyet de szivhang sehol, 7 heten a petezsak meg mindig not, de az embrio nem fejlodott. Csak a 8heten esett ossze a petezsak es lett 100%ra kimondva, hogy missed ab lett.
2019. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már én sem reménykedek.. lesz ahogy lennie kell :(
2019. febr. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!