Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után mennyit kell...

Magika27 kérdése:

Missed ab. után mennyit kell pihenni?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőtől betegszabadságon vagyok, mert beteg lettem és mivel még úgy tudtuk él a terhességem nem szedhettem semmit, és lassan gyógyultam majd a héten kedden kiderült, hogy üres a petezsákom és szerdán meg is csinálták a missed ab-ot. Csütörtökön visszamentem a háziorvoshoz és ő még ki akart írni egész jövőhétre. Én meg voltam lepődve mert én már mennék hétfőn dolgozni ő meg meglepődött, hogy dolgozni akarok, így abban maradtuk, hogy akkor hétfőig még megláthatom, ő nyitva hagyta a papirt. De én már rosszul érzem magam amiatt, hogy így is 2 hetet kimaradtam munkából. Ha többet maradok ki meg el kell mondanom mert már magyarázatra szorul.

A masik problémám, hogy kis dolgokat akarok megcsinálni mint porszívózás meg ilyenek... hogy hasznosnak érezzem már vegre magam 2 het fekvés után, de mindig megfájdul a hasam... ez mikor fog elmúlni? :( Most azt sem tudom eldönteni, hogy bírnám e a 8 óra ücsörgést. Mit tanácsoltok? Szerettük volna és lelkileg is megvisel mindkettőnket, csak nekem jobb menni tovabb mint ezen agyalni.



2019. febr. 22. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
semennyit, nekem nem is említett ilyet az orvos...másnap már dolgoztam
2019. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 napot elég pihenni. nekem 12 hetes volt mikor elhalt. most csinálták kedden és már tök jól vagyok testileg!..
2019. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtöki nap volt a missed ab,vasárnap este már dolgoztam. Testileg nekem már másnap se volt semmi bajom.
2019. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen volt missed ab miatt mutetem. Kb. 3 napot pihiztem ugy hogy csak foztem gyorsan valamit, a lakast osszeszedtem.
2019. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh. Hát nekem barmit csinalok utana faj a hasam :( es most nem ugy erzem mintha bele tudnám vetni magam a hétköznapokba. Pedig mar eltelt egy nap:( a műtét utani másnapon időpontot kerni meg fogorvoshoz mentem es utana alig vártam hogy hazaérjek a fájdalom miatt. Nem halok bele de nagyon kellemetlen.
2019. febr. 22. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen volt, fizikailag 2-3 nap alatt rendbe jöttem, de lelkileg nagyon megreccsentem, 2 hetet otthon voltam utána,míg összevakartam magam :/
2019. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen konnyen megfajdul a hasad, akkor pihenj es fekudj egy ket napot es majd csak azutan probalj ujra a hetkoznapi dolgokat elvegezni. Mindenki maskent regeneralodik es egy ilyen mutet utan ha nem figyelsz a tested jellzeseire lehet kesobb gond belole, mikor ujbol babat szeretnel.

En pl. 6 honapig kellet varjak mire ujra eltudtam kezdeni futni, mert mar 5 perc futas utan irtozatosan eros hasfajasom volt.

2019. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz lett, hogy nekem kicsit tovább kellett várnom. 4 napig próbáltam semmi megerőltetőt csinálni meg így is vérezgetek olyan mensi szerűen, de mar jobb a hasam. Igy ma meg nem mentem dolgozni, majd holnap. Remelem a 2 hetes kontrollon mindent rendben talalnak. Tenyleg nem er ennyit a munka, hogy kesobb bajom legyen belole.
2019. febr. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!