Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után vissza mentem a...

Vetélés után vissza mentem a szövettanomért és el küldtek rákszürésre hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik egy rákszürés nem voltam még ilyesmin ..?!
2019. febr. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem voltál még soha rákszűrésen, de gyereket tervezel? Azért ez meredek. Ennyi felelősségérzet legyen már az emberben, hogy legalább gyerekvállalás előtt megnézeti magát. De egyébként nemi élet megkezdésétől kezdve ÉVENTE kellene járni. Gondolom nem most szexeltél először, ha már gyermeket akarsz...


[link]

Ilyen.

2019. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
WTF? 🤔 El sem hiszem, hogy ez komoly, és nem csak trollkodsz.
2019. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te mégis hány éves vagy?? Hogyhogy nem voltál még rákszúrésen, de terhes már voltál?? Amikor először felkeresed a nőgyógyászt,akkor lennie kellene rákszűrésnek, aztán meg évente kontroll ak.
2019. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előttem szólók írták. Valóban évente kellene járni, főleg ha már gyereket akarsz. Ez meg számomra is hihetetlen, hogy van ilyen aki ennyire nem törődik.

Szóval el mész dokihoz, fel fekszel a vizsgáló asztalra, doki meg fel nyul meg nézi minden oké odabent majd ki tágít és egy steril fül piszkalóhoz hasonló csak hosszabb pálcával kenetet vesz és el küldi laborba. Utána meg hüvelyi uh és kész is vagy. Pár héten belül telefonálhatsz az eredményért vagy el is mehetsz érte. Ennyi a rák szűrés. Én tegnap voltam.

2019. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most ugye csak egy vicc!?

Nekem már tinikoromban elmagyarázta anyukám hogy ha elkezdem a nemi életét,évente rákszűrés.

És ezt azóta is tartom.

Hány éves vagy amúgy?

Terhességed előtt sose jártál nőgyógyásznál?

Mert ők azért mindig rákérdeznek mikor volt utoljára..nekem pl mindig kellett vinnem az előző citológiai papírombha bármi oknál fogva mentem nődokihoz. Ha nem volt ott,akkor rá is kérdeztek hogy csináljanak e.

Mióma miatt elég sűrűn jártam dokihoz,ezért írtam.

Szóval ha van már okostelefonod,írd csak be a naptáradba hogy xy.xy-kor jelezzen,rákszűrésre kell időpontot kérned.

Magad miatt ! És a későbbi babád miatt!!

2019. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norman Bates ***** válasza:

Nem ertem miert oltjatok a kerdezot, nem tudjatok miert nem volt meg.

Ez mar szinte verseny ezen az oldalon, ki tud nagyobbat rugni a kerdezobe 🙄

En sem voltam meg sose, mert itt (UK) 25 eves kortol van 3 evente en pedig csak 24 vagyok, hiaba szultem, meg nem csinaltak rakszurest.

2019. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!