Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetèlès utàn ki-hogy-meddig-me...

Vetèlès utàn ki-hogy-meddig-mennyire vèrzett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Februàr 15èn elvetèltem egy 6 hetes terhessèget.

Foggalmam se volt róla hogy az vagyok. December 25èn volt az utolsó menses mint kiderült. Majd január kimaradt,aztàn február 2àn kezdtem nagyon enyhén vérezni,épp csak annyira hogy tisztasàgi betét elèg volt mindig. Szoptatok,igy nem lepődtem meg hogy kèsik,mert azóta össze-vissza van.De ugye mint kiderült az nem menses volt.

Mentő bevitt,műtètileg be kellett fejezni.

Aznap pénteken hazaengedtek,majd 20àig szerdàig enyhén véreztem,szombatig barnáztam,egészen tegnapig pedig semmi sem volt. Tegnap viszont friss piros vérzés jelentkezett újra.

Dokit hívtam,azt mondta még belefér a vérzés,ha nem fáj semmim akkor nincs gond.

Dehát akkor se fájt semmi mikor elvetéltem. Tényleg semmi;nem görcsöltem,nem szúrt a hasam stb.

Szóval a kèrdés hogy kinek hogy zajlott a vérzése a műtét után?

Kontrollom csak március 5én lenne.


2019. febr. 26. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2x vetéltem el,egy kémiai terhességem volt.Első6 hetesen,műteni kellett,másofdik 8 hetesen nem kellett műteni.Mindkétszer 1 hétig véreztem,szinte ugyan olyan mennyisség volt,(nem fokozatosan kevesebb mint menstruációnál)és egyszer csak elmult.És mindkétszer 4 hétre jött meg.
2019. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehany napig verezgettem mutet utan, hol piros ver volt, hol rozsaszines vizes folyas. Utana nem jott meg a kovetkezo menzesz 6 hetig, gyogyszeresen kellett meginditani.
2019. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 napja volt missed ab-om. 7.heten sajnos megállt a szíve. Műtét utáni nap minimális vérzés, azóta semmi. Nekem 1 hónap múlva kell mennem kontrollra. Ma mondjuk úgy éreztem hogy meg fog jönni, de eddig semmi.
2019. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!