Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után orgazmus?

Spontán vetélés után orgazmus?

Figyelt kérdés
Nemkellett művileg befejezni, 6napja történt! Ma párommal összebújtunk, nemvolt sex, se petting, ruha is rajtunk volt, de annyira csokolgatott, símogatott, hogy éreztem egy kicsi orgazmust, hisz már annyira kívánom! Ugye nemlessz baj?
2019. márc. 4. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem értettem meg az ilyen kérdéseket. A saját egészséged érdekében nem lehet kivárni a 6 hetet? Emberek vagytok basszus, nem állatok, hogy megyek neki a másiknak, mert kívánom. Ha baj lesz,úgy jártál.
2019. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elősször is doki 2hetet mondott!és nemvagyunk állatok és van önuralmunk is! Nem erre ment ki a dolog! És a kedves építő jellegű kritikádat pedig add másnak, köszönöm! Szép estét!
2019. márc. 4. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem lesz baj.

Ha nincs művi vége, olyan mint egy menstruáció.

Az én orvodom pl. semmilyen megszorítást nem kért.

Az orgazmus egy sima méhösszehúzódást csinál csak, semmi egyebet. Az még segíg is a méh összehúzódásban. Nem tudom hány hetes voltál, és sajnálom!

2019. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! 7.6napos,de a baba a 7.0-nak felelt meg! Nemkellett befejezni, egy ejszakara bent tartottak a korházban megfigyelésen, úgy engedtek haza, h minden rendben!
2019. márc. 4. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Spontan veteles eseten ha elmult a verzesed akkor mar nyugodtan lehetek egyutt.
2019. márc. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem művi befejezés volt(volt spontán is, abban az esetben vérzés elmúlása után azonnal lehetett szexuális életet élni), rá két hétre hívott vissza a doki uh-ra és mondta, hogy minden gyönyörűen ép. Mehet a szex. Szóval az sem mindegy, hogy a doki milyen munkát végez. Én nem gondolnám, hogy bajod lehet belőle, hiszen ahogy írtad aktus nem volt. A méh pedig alapból összehúzódik most neked, mert ergam cseppeket is szedsz gondolom. Ne aggódj. :)
2019. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Első csak féltékeny, b**szatlan....;)
2019. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.Mi sem bírtuk kivárni és szexeltunk gumival.Ha két ember szereti egymást és működik a kémia,nagyon nehéz ellenállni. :)
2019. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!