Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti is éreztétek, hogy az idő...

Ti is éreztétek, hogy az idő ellenetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, lehet csak a fájdalom ami bennem van, de nemtudom mit kezdjek az érzéseimmel! Úgy érzem tehetetlen vagyok és félek, hogy kifutunk az időből! Habituális vetélőnek számítok a vizsgálatok közepén tartunk, de úgy érzem nincs kiút! Én 31 a férjem pedig hamarosan 38éves! 7éve vagyunk együtt és 4éve szeretnénk babát, de még nem sikerült, igaz végre sikerült találnunk olyan orvost aki figyel ránk, szóval ez már haladás! Ti is éreztétek akiknek később jött, hogy sürget az idő? Vagy én komplikálom túl? Tudjátok mindig arra vágytam, hogy a szüleim bőven megérjék az unokát, de attól is félek, mert betegek, nembírnám elviselni ha nem..... Plussz anyósomék 80 körül vannak! És a vetélések után mindig úgy éreztem csalódást okozok mindenkinek!páromnál minden rendben van szóval tuti nálam van a bibi! Bocsánat, hogy hosszú lett, de ezt most muszály volt...
2019. márc. 6. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom amiken keresztul mesz! Maximalisan aterzem a helyzeted. En 3 ev alatt 3 veteles es 2 kemiain vagyok tul. Mi is atestunk a teljeskoru kivizsgalason es mindketten egeszsegesek vagyunk. Szoval nem biztos, hogy mindenkep gond van veled.

Most megint 5hetes terhes vagyok, de egyenlore nem tudunk igazan orulni az egesznek hiszen ki tudja mi lesz. Felunk boldogok lenni a sok csalodas es szenvedes utan es ez szornyu erzes. Szegeny ferjem ep ma este mondta hogy egy kicsit buntudata van hogy nem tud ugy orulni az ujabb terhessegemnek mint ahogy szeretne.

A masik mi lassan tenyleg kifutunk az idobol, en 34 vagyok es a ferjem 44.

Nagyon sok kitartast es eror kivanok nektek!

2019. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem keresned kéne egy jó pszichológust. Sose add fel a reményt, de nem stresszelhetsz éjjel-nappal ezen, és pláne nem szabad, hogy mások miatt érezz felelősséget. Nem attól leszel értékes ember a családod számára, hogy szülsz nekik unokákat. És nem leszel attól kevesebb, ha nem jön össze.

Ezt kéne elfogadnod. És felkészülni arra, hogy talán soha nem sikerül. Mert ha így állsz hozzá, és tényleg nem jön össze, akkor bele fogsz roppanni.

2019. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom ami veletek történt és kívánom, hogy most minden rendben legyen! Teljesen megértem amit a párod mond, én még nemvagyok terhes de mi is épp azt beszéltük, hogy ha jönne, sajnos nemtudnánk már úgy örülni hisz ott a félelem! Nagyon sok erőt és kitartást nektek! Bennem amúgy sose merült fel ez a kor kérdés hisz úgy voltam vele jönnek majd sorba, többet szeretünk volna, de már annak az egy pici babának is örünénk! És szerintem én most nagyon betojtam! Felnézek a páromra, annyira erős és nyomja belém a pozitív dolgokat, de amikor mosolygok vagy jó a kedvem hirtelen rámjön egy érzés mintha nekem nemszabadna és lelkiismeret fordulásom lessz! Hihetetlen mennyi mindenen kell keresztül mennünk a csodáért! De légy pozitív még ha borzasztó nehéz is, hogy most minden rendben lessz!
2019. márc. 6. 20:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Igen erre gondoltam, már a második vesztés után voltam! Mondtak a kineziológust is! Tudod én olyan vagyok mint egy tyúkanyó, magamat mindig háttérbe szorítottam, ilyen anyum is és énis! Engem az boldogá tesz ha valakinek csinálhatok csak egy teát vagy segíthetek! Hamar felkellett nőnöm! Igazat adok abban amit irsz, már anyum is mondta! Es köszönöm a válaszod!
2019. márc. 6. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Epp ma jutott eszembe nekem is, hogy (bar en csak egy vetelesenvagyok tul), mindenki azt mondja, hogy ugyan, meg fiatalok vagytok (en veled egyidos, ferjem 34), en nem erzem azt, hogy raerunk meg, van eleg idonk. Csak annyit kellene tennunk, hogy elengedjuk ezt az egeszet es hagyni, hogy minden magatol tortenjen, ugyanis minden az agyba dol el. Nekem meg nem megy...
2019. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Curly0324! Az első babát amikor elveszettem, borzasztó volt, jöttek azzal inkább most mint később vagy beteg lett volna, következővel minden ok lessz! Egy idő után elfogadtam, mást amúgy se tehettem volna! De ez nemigaz, mert ezek után félelem van az emberben, h mi lessz ha legközelebb is, velem megtortent fél évvel később és most nemrég is! Borzasztó nehéz! De ketten vagytok, támogassátok egymást és pozitívan! Legközelebb minden rendben lessz, gondoljatok csakis arra!! És a kor? Tudom nehéz énis ezzel küzdök most, de tudod jobb később mint soha!
2019. márc. 6. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, én mindjárt 40 leszek és van egy kislányom, de volt 3 vetélésem is. És szeretnék még egy gyereket. Még egy kis időm van rá, ha nem a is sok.
2019. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kívánom, hogy sikerüljön neked is a pici! És sajnálom a három babát! Azt mondják az idő segít, de a sebek nehezen gyógyulnak!
2019. márc. 6. 23:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem fogsz kifutni az időből.Én is sokszor vagyok elkeseredve,de én 37,párom 52 éves.Nekem van már egy fiam,páromnak nincs gyereke.😔2 vetélésen és egy kémiai terhességen vagyok túl.Megyünk tovább csak a jövőbe nézek.Nagyon hiszek abba hogy ha a sors szánt nrkünk gyereket,úgy is lesz,viszont ha nem akkor akármit csinálsz nem fog össze jönni és azt elfogadjuk.Ez az évünk van,aztán feladjuk.
2019. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Szívből kívánom, hogy sikerüljön! De igaz, elkell foganunk amit a sors ad nekünk, de bele lehet ebbe nyugodni valaha? Sajnálom amiken keresztül mentetek! De ahogy olvasom a kor miatt, nemkell elkeserednem, erőt adtok, h sose késő!
2019. márc. 7. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!