Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha kisidos terhesen spontán...

Boldog anya kérdése:

Ha kisidos terhesen spontán vetélésem volt betegnek kellene lennem?

Figyelt kérdés
Február honapban 8tol nem védekeztünk a férjemmel babaprojeckten voltunk én úgy ereztem hónap vége felé h sirekul faradekonyabb is voltam kívános reggeli rosszul létis elő jott de időre megjott a mensim 1en ugyan olyan volt mint eddig de most fáj a hasam azóta görcsöl! . Lehetett spontán vetélés most megyek majd dokihoz 14 kaptam időpontot?
2019. márc. 10. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?
2019. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha időre megjött, nem voltál terhes.
2019. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mensi után csináltam tesztet pozitv 2nap múlva pedig negatív elkudtek vizelet vizsgálatra hátha rossz volt a teszt jelenleg eredményre várok
2019. márc. 10. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a teszt egyszer pozitív volt, utána meg negatív, olyan nincs! Falls pozitív nincs. Tehát valami biztos El kezdödött, vagy el akart kezdödni, de nem tudott, ës a menstruációm al ki is ürült. Viszont a teszt meg azért volt pozitív, mert közben a tested elkezdett kicsi hcgt termelni, ami gyorsan ki is ürült, amit a negatív teszt igazolt. Tehát vagy ez a véglet, vagy pedig még mindíg terhes lehetsz, ezt az orvos vér, és vizeletvizsgálattal ki tudja deríteni.
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nkm az a furcsa h a doki csak vizeletet néz vérvételre nem küldött...
2019. márc. 10. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene nezze a hcg-t verbol. Nekem akkor volt ilyen hogy pozitiv teszt utan enyhe verzes aztan 2 nap mulva mar negativ teszt mikor kemiai terhessegem volt
2019. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vizelet eredmény negatív lett csütörtökön már többet tudok még %utlrahangon
2019. márc. 12. 06:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet és halvány a második csikom most már tényleg nem értem! 😳
2019. márc. 13. 09:29
 9/9 anonim válasza:
Szia!Voltál dokinál?Nézett hcg-t? Bocsi de én is egy ilyen kusza dologban vagyok éppen:/
2019. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!