Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Régóta vártunk a babára,...

Régóta vártunk a babára, sikerűlt végre, és most elment, veletek is megtörtént, hogy alakult aztán?

Figyelt kérdés

4 év után az első lombikra készűlve spontán megfogant a babánk,de 6hetesen elvetéltem :(

Segítsetek kérlek,volt akinek sikerült hasonló körűlmények után?



2019. márc. 18. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

A lombikot zárójelbe tenném, mert végülis spontán fogant a babátok, ami máris kiváló jel! És sajnos igen, nagyon sokunkkal megtörtént ugyanez. Akkor azt gondoltam, nekem sosem lesz babám. Azóta viszont a harmadikat várom:)


Neked is sikerülni fog!

2019. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

3 vetelesem volt es 2 kemiaim az elmult 3 es fel evben. Most ujra terhes vagyok, 6+6hetes, mindennap ugy ebredeg hogy csak ne legyen semmi baja es velunk maradjon. Aztan indul a nap, majd mikor jon egy eros hasgorcs es hasszurka horcsbe randul a gyomrom hogy nehogy ezt is elveszitsem.

Egy vetelest feldolgozni nagyon nehez, de megtanul mindenki vele egyuttelni, mert elfelejteni es magad mogott hagyni keptelenseg.

2019. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Veletlenul elkuldtem..

Sajnalom, hogy ezt at kellet elned de nagyon sok kitartast es erot kivanok neked es mielobbi babavarast kivanok neked!

2019. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vetélésem volt 5-6. hét között, azóta kiderültek betegségeim, kezelték, és most 9+6 hetesek vagyunk. Egy erősebb hasgörcsnél én is mindig megijedek, mint, ahogy előttem írták, de reménykedek. Neked is sikerülni fog, sajnos sokakkal előfordul a spontán vetélés, fel a fejjel! :)
2019. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen valoban a lombik csak zárojeles.Hiszen nem történt meg bocsánat!

Viszont köszönöm,hogy megosztottátok ezt velem nagyon jo olvasni,hogy pozitív a végkimenetel!

Kezdek picit megnyugodni és értékelni,hogy ennyi év után végre tudjuk,hogy sikerulhet,csak nagyon nehéz!

Mikor próbálkoztatok ujra?

2019. márc. 18. 13:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Szívből kívánom,hogy minden renben zajlófjon nálazok és egészséges babáknak adjatok életet <3
2019. márc. 18. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező én papír alapján 8 hetes voltam méretei alapján 6. Tegnap este döntött úgy a baba, hogy magától távozik a kis zsáklyával együtt orvosi felügyelet mellett! Kiderült már 2 hete nem élt péntek óta véreztem már :( Ma ultrahangnál találtak még szövet darabokat sok sok aprót így művi úton befejezték! Szörnyen rossz lelkileg sokszor elsírom magam! A mütőben is megkérdeztem az orvost biztos benne hogy már nincs ott?! De hisz maga is látta... Igen láttam a kis zsákocskát benne a picivel aki szerintem megfelelt 8 hetesnek :( Sok erőt kitartást kívánok neked! Összefog jönni újra hamarosan
2019. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Nagyon sajnálom :( szörnyű dolgok ezek !

Nálam már nem látszott semmi mire dokihoz mentem mult csütörtökön azóta csak csökken a hcg de még nem indult be a vérzés,mostmár csak abban reménykedem,hogy szépen problémamentesen ürül ki,ha már így alakult :(

De nem adjuk fel szerencsére van még bennünk hit és kellő szeretet,türelem a továbbiakhoz :)

Nektek is nagyon sok sikert kívánok,fel a fejjel előzőkhöz hasonlóan Nekünk is sikerülni fog <3

2019. márc. 18. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is régóta próbálkozunk, első lombik sikerült 6. héten vesztettem el őket. Még friss az élmény, de már a FETre koncentrálok, habár elég gyakran megnézem még az embriók képeit amit kaptunk beültetéskor. Remélem idővel könnyebb lesz. Kitartást
2019. márc. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( mi nem jutottunk el a beültetésig a gonapeptyl szúrása alatt megfogant,gondolhatod mennyire meglepődtúnk de sajnos nem örülhettünk sokáig mi sem! Persze aki ebben a mókuskerékben él valahol inkább számít erre mint akinek gyorsan összejön....de nem!

Ugyan olyan rémesen fájt mintha 2.próbálkozásra jött volna!!

De marad a pozitívum,sikerült nekünk is ott voltak!! Ott lesznek megint és akkor már minden rendben lessz,ez volt a gőpróba!

2019. márc. 19. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!