Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy valakinek vetélés miatti küret után kb.2-3 héttel teherbe essen?

Figyelt kérdés

2019 március 1-en egészségügyi kaparást végeztek nálam, mert február elején elvetéltem, és egész februárt végig véreztem (Kaptam ergam cseppet, de ettol csak csökkent, majd miután a csepp elfogyott megdurvabban véreztem)ezert marcius 1 en egészségügyi küretet csinált a dokim.

2 hetet mondott hogy nem lehet se sex se ülőfürdő, majd utána március 13-án és 14 en együtt voltunk párommal, es ekkor volt peteeresem is, tudni kell sosem védekezünk, tervezzük a kisbabát.

Szerintetek van rá lehetőség hogy megfoganjon a kisbaba es megmaradjon ilyen hamar műtét után?



U.I.: Negatív, bántó hozzáoszlásokat ne írjatok kérlek.



2019. márc. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esély van, a kérdés, hogy mekkora.
2019. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tettem már fel ezt a kérdést,csak én januárba vetéltem el,csak engem nem kellett műteni.Nem védekeztünk,de nem lettem terhes.Már azóta most jött meg másodszor,remélem az inofolic most is segít,és áprilisba már nem jön meg. 🙂
2019. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno januárban volt elhalt terhesség miatt kaparásom, márciusba terhes lettem. Mi 6 hétig nem lehettünk együtt. Tehát rögtön az első próbálkozós hónapban összejött.

Minden rendben volt a terhességgel.

A kistesó is egyből összejött, de szintén elhalt, és kaparás szeptemberben. Utána is 6 hét tilalom volt. Novemberben nem jött össze, de decemberben már igen. Ő is egészségesen megszületett azóta.

2019. márc. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Akkor van remény, de ha megse akkor probalkozunk tovabb a babaprojectel:)
2019. márc. 24. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!