Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mostanában szülnék, ha tavaly...

Mostanában szülnék, ha tavaly augusztusban nem veszítettem volna el a 9 hetes babámat. Missed ab óta híztam kb.8 kilót. Lehet hogy azért nem érdekel a túlsúlyom, mert nem engedtem el a terhességet?

Figyelt kérdés
Mindig lapos hasam volt,és zavart is ha nagyobb volt,most meg akkora mint az első terhességemmel 5 kb.hósan (van egy kislányom) és nem igazán zavar. Lehet hogy hülyén hangzik,de járt már így valaki? Lehet lelki háttere a “pocaknövesztésnek”?

#hízás #missed ab #el nem engedés
2019. márc. 28. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem.. Inkább azért mert ellustultál, nem érdekel.. Plusz a hormonok is borulhattak. :/ érdemes hormonsort nézetni.
2019. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én missed ab után ledobtam 5 kilót, aztán szépen lassan visszaszedtem. Másodszor ugyanannyival lettem terhes mint először.

Simán lehet lelki/tudatalatti oka.

Hozzáteszem, hogy nálam akkor jött össze a pici újra, mikor sikerült elengednem az elsőt.

Nem volt könnyű, és soha nem felejtem el, de le kellett zárnom magamban.

2019. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom, hogy a ki nem hordott terhesség is képes a testet hormonálisan megváltoztatni, akár drasztikusan is. Nekem az első terhességem alatt egy kosárméretnyit nőtt a mellem, még a legelején (ez volt az első tünet). Kb. 6-7 hetesen elvetéltem, de a mellem mérete maradt, mégpedig véglegesen, többé nem ment vissza az eredeti méretre, a későbbi terhességek alatt/után sem.
2019. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!