Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2. vetélés utáni esélyek?

2. vetélés utáni esélyek?

Figyelt kérdés
A 2.vetélés után kinek hogy alakult az élete? Mi novemberben vesztettünk el az első babát (7.hét, embrió is látható volt) most ismét a 7.hetben vagyok de sajnos nincs embrió és a petezsak is minimális, hcg szint se megfelelő. Az orvos úgy látja hamarosan megindult a vérzés és nem lesz szükség befejezésre, első is spontán volt. Szervi bajom nincs. Hormonális problémákat nem vizsgaltattam még, ezt ez után tervezem. Aki atélte ezt, el tudná mesélni a történetét? Köszönöm!

2019. ápr. 4. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt 2 vetèlèsem ugyanígy, mind a kettő olyan 7.hét körül.Nemtudni mièrt..nekem enyhe pcom van, de az inkàbb a teherbeesèst nehezíti..

Most vagyok 22 hetes terhes!ne add fel, ez nèha csak a termèszet szelekciója.

2019. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, hogy atelted ezt a szornyuseget masodjara is!

En 3 vetelesen es 2 kemiain vagyok tul, ebol csak 1 terhesseget kellet muvileg befejezni. Atestem mindenfele vizsgalaton es semmit nem talaltak. A ferjem is volt kivizsgalason o is rendben van. Most 9 hetes terhes vagyok es minden rendben, bizom abban hogy o mar velunk marad es sekerul kihordanom.

Sok erot, kitartast kivanok nektek es mielobbi boldog babavarast!

2019. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok! Őszintén sajnálom, hogy ti is atestetek ezen, de örülök és reményt ad, hogy mégis van remény. Tudom nem szabad feladni, de vannak pillanatok mikor kilátástalannak tűnik minden. Ti esetleg kaptatok valamilyen progreszteron pótlást a vetélések után? Vagy ezt csak kivizsgálás után irhatják fel? Jó egészséget, és rengeteg boldogságot kívánok nektek!
2019. ápr. 4. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
A fiam születése előtt volt egy, a két gyerek közt pedig egymás után négy missed ab-om. Csak véletlenül derült ki a második sikeres terhességem közepén, hogy szív alakú a máhem, és ez okozta.
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom ezt a sok veszteséget!!! De jó hallani, hogy ennek ellenére is két egészséges gyermeked született. Remélem, a mi babánk is végleg itt marad nálunk legközelebb. A legnagyobb ajándék.
2019. ápr. 4. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok, en ezzel a terhessegel is barnaztam. 5+3hetesen mentem orvoshoz akkor mar latta hogy mehenbeluli a terhesseg, szabalyos petezsak szikholyagal ezert irt fel utrogestant. Amugy nem hiszem hogy szuksegem lett volna ra, kicsi dozist is irt fel, 1×200mg este lefekves elott kellet felhelyeznem.
2019. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 momoka 2002 ***** válasza:
Egy kemiai, egy ma a 8.hetben es egy a 13.hetben. Most 37. hetben a hajraban. Mid2 ma-nal volt progipotlas es verhigito,a mostani terhesseg teljesen gyogyszermentes, lesz ami lesz,ugysem segit semmi alapon. Es minden rendben volt. ☺
2019. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia.


Az én történetem is hasonló sajnos. Nekem tavaly február végén volt egy vetélésem 8 hetes terhesen, ezután pedig november végén is volt egy vetélesém szintén 8 hetes terhesen.Mindkét vetélés oka homályos nem nagyon tudták megmondani, a második vetélés előtt mikor elkezdtem vérezni voltam orvosnál ultrahangon és akkor ott a 8 hetes terhesség 6 hetesnek felelt meg vagyis nem fejlődött tovább. Most megint várakozunk vagyis próbálkozunk reméljük hogy a harmadik terhesség már sikerrel fog zajlani. Tudom nagyon jól, hogy min mész keresztül. Sajnos ez egy mindig fájó pont lesz de idővel enyhülni fog. Épp az egyik bnőmmel ültünk a napokban egy kávézóban, beszélgetünk arról, hogy milyen jó lesz már nekik, hogy 1 hónap múlva megszületnek az ikrei, (bár nekik lombik program által sikerült 3 év próbálkozás után) és mi pedig a férjemmel örültünk velük együtt tudva hogy nekem aznap ismét beköszöntött a nemvárt mensi. Szóval fel a fejjel, hidd el nagyon sokan vagyunk így akik egy ilyen nehéz időszakon mennek át. De én tudom és hiszek is benne, hogy nekünk is megadatik ez a csoda, csak lehet, hogy épp ez még nem a mi időnk. De szurkolok neked, hogy mihamarabb beköszönjön hozzátok az a "kiscsoda". :)

2019. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyiltatok, és elmeséltétek mi történt veletek. Én is drukkolok nektek, mindenki megérdemli a boldogságot! Én a hónapban tervezek egy labor vizsgálatot. Lehet kiderul valami. Ha nem hát próbálkozunk tovább, esetleg megbeszéltem az orvosommal támogassuk meg az új terhességet utrogestannal. Nem tudok már mást kitalalni. Elkeserítő és félelmetes ez a helyzet. Hatalmas szerencsém van, hogy a férjem teljes mértékben támogat, sokat beszélünk róla. Rengeteg pozitív gondolata van,ez ad erőt. És ismeretlen emberek pozitív története is, mivel az én környezetemben csak én éltem át ilyet. Jó hallani h van remény.
2019. ápr. 5. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen sokan vagyunk 2 vetélésen túl. Kérdező veled mi a helyzet?
2019. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!