Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 14 nap késés után már két...

14 nap késés után már két hete menstruálok. Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

14 napot késett a legutolsó menzeszem, a tizedik napon teszteltem egy negatívat, de voltak gyanús tüneteim. (Mellfeszülés, émelygés, farkaséhség, stb.) Ezután a tünetek elmúltak, és a 14. napon megjött. Durva, darabos, erős vérzéssel indult, és azóta is közepesen erős, nem akar elmúlni. Gondolom, ebből doki lesz, de érdekelne addig is, hogy volt-e valakinek hasonló.

Egyébként teljesen normális szokott lenni a ciklusom, és van két egészséges gyerekem, sosem volt még abortuszom sem, és nem fáj, nincs semmi érzékelhető bajom.



2019. ápr. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

10 nap késésnél már mutatnia kellett volna a tesztnek h ha terhes vagy.

Nekem vetélés után még 3 nappal is pozi volt a teszt.

Menj dokihoz, esélyesebb h cisztád van.

2019. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pár éve, doki szerint cisztám lehetett, de mire mentem, már látszott semmi - nem fordult elő többet.
2019. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mult havi menzeszem nekem is pontosan igy alakult. Biztos voltam benne, hogy baba van, minden tunetem megvolt, de a teszt negativ lett. Aztan megjott sok napi kesessel, nem volt eros ugyan, de akkora verrogoket meg nem lattam. Most megint kesik, teszt nega, megyek orvoshoz :(
2019. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg érdekel valakit:

Elmentem dokihoz, megvizsgált, UH is volt. De akkor már nagyon erősen véreztem.

Közölte, hogy meg van vastagodva a nyálkahártyám, és egy apró cisztát is lát. Hormoningadozás lehetett, ezért késett a vérzésem is, meg a tüszőrepedés is, most meg annyira vastag a nyàlkahártya, hogy nem tud lelökődni magától.

Aznapra már beutalt a kórházba eü küretre, nem is ehettem onnantól semmit.

Aznap este megvolt a műtét, másnap reggel jöhettem is haza, nem fáj, és ennek már 5 napja, a vérzésem is szépen csitul. Biztos ami biztos lesz szövettan, de az uh alapján tiszta voltam, 2 hét múlva kontroll.

2019. ápr. 23. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, en is elmentem orvoshoz, nekem pcos-om van :( Felborult hormonhaztartas miatt, emiatt voltak a verrogok is
2019. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!