Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha elvetélsz feltétlen muszáj...

Ha elvetélsz feltétlen muszáj kórházba menni? És operálnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1-2 hónaposan el"vetél" Akkor kórház a vége? Vagy pedig a védőnő add valami tisztító tablettát ? Válaszokat előre is köszönöm

2019. ápr. 13. 13:29
 1/5 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Remélem ez valami vicc kérdés kategória...

Ha úgy gondolod hogy fennáll a vetélés kockázata akkor egyből menj orvoshoz, mindenféleképpen meg kell nézetned magad. Ők tudják megmondani hogy kell e még bármi művi beavatkozás.

2019. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki otthon marad mert nem okoz verzesen kivul mast es utana visszarendeli az orvos hogy megnezze teljesen kitisztult vagy sem, ha nem, akkor mutet. Nekem 10 hetesen nem volt szivhang, majd elengedtek azzal hogyha beindul, azonnal menjek a korhazba. Ez nem jatek, tud fajni rendesen es veszelyes is lehet, egyszoval orvos mindenkepp es o majd elmondja hogyan tovabb. Vedono meg tudtommal nem adhat semmifele tablettat, foleg nem tisztito felet
2019. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első kettő emberke köszi a választ.
2019. ápr. 13. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, lehet operáció nélkül is vetélni, meg természetesen megszülni a halott magzatot, de a fertőzésveszély és a vérmérgezés miatt nagyon fontos, hogy orvost is felkeressen...
2019. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 5 hetesen vetéltem el, nem kellett műtét de sokáig tisztultam, és folyamatos ellenőrzésre kellett mennem,hogy minden kijött-e.
2019. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!