Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetseges, hogy a fogamzasgat...

Lehetseges, hogy a fogamzasgatlo+missed ab mutet boritotta a ciklusom?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusig szedtem tabit, abban a honapban terhes is lettem. Oktober 15-en mutottek, elso mensit duphastonnal kellett meghozni. Utana ismet 2 ho fogamzasgatlo, azota egyszer jott meg 43 napra, most 36. napon meg mindig semmi, teszt is negativ. Szamithatok ra, hogy helyrejon valamikor? Vagy igy teherbeesni sem lesz egyszeru? :(
2019. ápr. 16. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel legutóbb is 43 napra jött meg, és most vagy a 36. napon, ezért még megjöhet.
2019. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az elmúlt egy évben a szervezeted kb. 5x volt kitéve hormonváltozásnak, amihez alkalmazkodnia kellett, nyilván ez befolyásolhatja, hogy most szabálytalan lett a ciklusod. Azt nem lehet innen megmondani, hogy mikor jön helyre, vagy hogy magától megoldódik-e. Az, hogy terhes legyél, így is nem kizárt, attól is függ, hogy van-e peteérésed, illetve pontosan milyen (hormonális) probléma okozza a cikluszavart.


Azt nem értem, hogy ha babát terveztek, akkor mi szükség volt a két hónap fogamzásgátlóra?

2019. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos javasolta. A mutet utani kontrollon sok pici cisztat latott mindket petefeszkembe, es mivel amugy is szuneteltetni kellett 3 honapig a babaprojektet, azt mondta, ez a legjobb megoldas, mert tabi abbahagyasakor allitolag konnyebben lesz peteeres
2019. ápr. 16. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A sok pici ciszta akár lehet PCOS miatt is, az is okozhat ciklusproblémát persze lehet nás is). A fogamzásgátló abbahagyása okozhat olyan irányú zavart is a szervezetben, hogy akár egyszerre több petesejt is megérik, de ez azért csak egy lehetőség, teljesen ellentétes zavart is kiválthat. (Meg az is lehet persze, hogy nem okoz zavart.)


Sosem értettem az ilyen orvost, én a helyedben másikat keresnék

2019. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!