Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha terhesség alatt vérzést...

Josephine7 kérdése:

Ha terhesség alatt vérzést tapasztalok nőgyógyászati szakrendelésre vagy a kórházba sürgősségire kell menni?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok, 3 napja volt az első hüvelyi ultrahang vizsgálat, azóta barnázok. Fogadott orvosom még nincs (azt hittem ráér..), akihez járok csak heti egyszer rendel és nincs meg a telefonszáma sem.


A barnázással a lakóhelyemhez tartozó nőgyógyászatra mentem (miután a legközelebb lévő, de másik kerületbe tartozó nőgyógyászatról elküldtek nem túl kedvesen). Azóta már enyhe menstruációs görcsöket is érzek, pontosan ugyanazt érzem a hasamban, mintha megjönne. Ha hétvégén esetleg elkezdenék erősen vérezni hova kell fordulni? Ilyenkor bármelyik kórházban ellátnak, vagy csak a területileg illetékesben? (Budapestről van szó)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. ápr. 26. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérzéssel engem a kórházba nőgyógyászati osztályra iranyitottak.Bentfogtak megfigyelésre.Ugyhogy vigyél magaddal ruhát.
2019. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nőgyógyászat. A sürgősségin csak az idő megy azzal, hogy nőgyógyászt kerítsenek, aki meg tud vizsgálni...
2019. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korhazba a surgossegi mentem azonal ahogy elkezdtem barnazni. Ez nem jatek es az ido is szamit ilyen esetben. Arra is keszulj fel hogy nem tudnak segiteni es hiaba tomnenek gyogyszerel igy is elvetelhetsz. En is barnaztam en azonal mentem a korhazba es most 12+3 hetes vagyok. Drukkolok neked!
2019. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!