Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt már egy vetélésem (5...

Volt már egy vetélésem (5 hetesben). Most újra terhes vagyok (8hetes 5 napos) Kezdettől ultrogestant kell szednem, tegnap enyhe barnás fehér folyás, vetélés lesz újra?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka volt egy kis barnás fehéres folyás(nagyon kevés,csak akkor jött ki amikor wc-n voltam)Reggel azonnal hívtam az orvosom,Ő azt mondta akkor menjek be ha görcsökkel is jár.Volt e esetleg ilyen másnak is ,és tényleg nem jelent problémát amíg nincs görcs?Volt e akinek így is baj lett??

2019. máj. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt görcs, csak egyszercsak vérzéssé váltott....de teny, hogy a kórházban sem tudnak mit csinálni. Nekem amikor köv terhességnél ismét barnázás lett, emelni kellett az utro adagomat.
2019. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És megmaradt a baba?
2019. máj. 1. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10. hétig volt barnázás, vérzés utrogestan mellett. Rutascorbint és Magnerotot javasolt mellé a dokim. Azóta már megszülettek a babák 😊
2019. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nem sajnos, egyik alkalommal sem.

De azóta megint terhes lettem, 16 hetes de most nem volt barnázás egyáltalán. (és van már 2 gyerkőcöm, náluk sem. Szóval valószínűleg azoknál az eseteknél a babaval volt valami, nem tudott megtapadni rendesen vagy ilyesmi)

2019. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt 2 terhességnél is, egészséges babák lettek.
2019. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elmentem az ügyeletre ,mert sajnos nagyon sokat hánytam,a doki felírt hüvely kúp formájában ultrogestant,azóta nincs semmi ,újra csak enyhén fehéres folyás.A babával minden rendbe,a doki arra gyanakodott a sok hányás miatt nem szívódhatott fel a szájon at bevett ultro ,ezért írta fel a kúpot.

Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 2. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező! Megkérdezhetem mi a helyzet veletek? Minden rendben alakul?
2019. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!