Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap elvetéltem. Nagyon...

Tegnap elvetéltem. Nagyon fájdalmas érzés.11+2 napos voltam. Enyhülni fog ez valaha?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok a párom 30 terveztük a kisbabánkat. Úgy örültünk neki. 6.heten vérzés jelentkezett, kaptam progeszteront elmúlt. 11.heten belazasodtam, hánytam kórházba kerültem kiderult, hogy hugyuti fertőzésem van, kaptam antibiotikumot, direkt megkerdeztem árthat e a babának azt mondták nem. A gyulladás a szervezetemben 189 értékű volt a normális 5 helyett.. Semmit nem éreztem belőle, bár a védőnő szólt a házi orvosom ak ezelőtt 2 hete aki azt mondta normális érték terhesen. Bár ugye akkor nem volt ilyen magas, akkorra nőtte ki magát ekorára. 4.nap a kórházban elkezdtem vérezni de csap pár csepp , megillyedtem emelték a progeszteront amit szedtem már 6 hetes kor óta.Megneztek uhn minden rendben volt. pihentem egesznap feküdtem. Egyszer csak azt éreztem, hogy valami folyik belőlem. Kimentem wcre és látom, hogy tiszta víz a tisztasági betétem. Megikyedtem, 1 2 perc múlva már vérben úsztam. Szörnyű volt.. Műtéttel befejezték.. Most hogyan tovább? Szülők szeretnénk lenni

2019. máj. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos ez gyakran előfordul,fel a fejjel és kis idő után próbálkozzatok újra.
2019. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom ez nagyon gyakori dolog :(


Nyugtasson egy kissé a tudat, hogy következőleg már sokkal erősebb leszel.

2019. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálom és drukkolok, hogy mihamarabb újra összejöjjön! :)


(Az emberek pontos J-vel szoktak megijedni :))

2019. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 hetesen úgy vetéltél el, hogy elfolyt a magzatvized????
2019. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó en egy hete ugy veteltem el, hogy elfolyt a magzat viz 13 hetesen, első terhesseg lett volna a magzat is kilokodott :'(

Ez jelent valamit?

A valaszokat keresem en is :(

2019. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!