Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Június 3. an lesz missed ab.11orakor lesz a műtét, akkor reggel szoktak bemenni vagy előző nap? Mert nekem az ugye vasárnap

Sajnos elfelejtettem megkérdezni az orvost, de megfogom majd, csak kíváncsi vagyok hogy szokott lenni

máj. 22. 12:29  Privát üzenet  

A válaszok
Niki004 nevű felhasználó válasza:

Aznap szoktak bemenni. De mindenesetre kérdezd meg az orvosodat.

# 1/3Időpont máj. 22. 12:34 Privát üzenet

Nekem 3 missed ab-om volt. Két kórházba.

Az elsőnél este kellett befeküdnöm, és egész éjjel fent volt a tágító.

A másik kettőnél reggel kellett menni. Akkor rakták fel a tágítót, és pár órával később volt a műtét.

Itt az egyiknél benn kellett maradnom utána éjszakára. A 3.-nál reggel mentem, késő este hazajöhettem.

Közbe született 2 egészséges gyermekem is császárral.

Kitartást Neked!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 22. 13:00 Privát üzenet
Június 3. hétfő

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vasárnap reggel és hétfő délután véres valadek jött, ma már a derekam is fáj és a hasam alja 36 hetes vagyok mitől lehet?!
Pozitív ovulációs teszt csütörtök este volt, de csak előző vasárnap reggel tudtunk együtt lenni. Valakinek volt hasonló, van esély így?
Ma reggel mikor feleltem ilyen barnázás vagy pecsételő vérzésem volt a bugyimon láttam. Jövőhéten vasárnap kellene megjönni a havimnak. Mi lehet ez? Terhesség vagy valami más?
Megszakitassal vedekeztunk. Pont a peteeres napjan. Szombat este es vasarnap reggel. Ez 7 napja tortent. Ket napja feszul a mellem, faradt vagyok es hanyingerem van. Szerintetek lehetek babas?
Megfog jönni? Tegnap reggel is 35,8 volt a reggeli hőm, előtte 35,9. ma reggeli viszont eppen csak 35. kb szombat, vasarnap kell megjonnie.
Pénteken reggel szép pozitívat teszteltem. Vasárnap megjött a havim. Vetélés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!