Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Pénteken volt spontán vetelesem, meddig tartanak a mensis görcsök? Nektek meddig tartott?

máj. 27. 16:30  Privát üzenet  

A válaszok
Hány hetes voltál?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 27. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5hetesen halt el, de 11hetes voltam mensitol szamolva

# 2/4Időpont máj. 27. 16:50 Privát üzenet

Sajnálom :(

Miért nem műtöttek meg hamarabb?

Ezt észre kellett volna venni.

Voltak terhességi tüneteid?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 27. 18:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem voltak tüneteim, mondtam is az orvosoknak hogy én érzem hogy valami nem jó(több orvosnál is voltam) mindenki azt mondta h jajj kora terhessegnel előfordul hogy elszamoljak a heteket...

Aztán 2hete derült ki, juniusban akartak muteni, nem is tudtam mit csináljak tiszta ideg voltam, aztan így megkonnyebultem hogy a termeszet elintezte.. :(

# 4/4Időpont máj. 27. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kisidos terhesen spontán vetélésem volt betegnek kellene lennem?
6 hete volt egy spontán vetelesem sajnos nem tudtam orvoshoz menni különböző okok miatt. Szerintetek milyen tüneteim lennének ha nem tisztultam volna ki rendesen?
Csütörtök délután spontán vetélésem volt, bementem a kórházba és éjjel meg is műtöttek. Azóta fájdogál a hasam, fel vagyok fújúdva, mozognak a beleim és reggelente megy a hasam is. Normális ez?
Spontán vetélésem lett volna?
12 napja volt egy spontan vetelesem (5hetes). A kovetkezo ciklusig lesz ovulaciom? Vagy veteles utan kimarad?
Lehetséges hogy volt egy spontán vetélésem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!