Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Rèszleges mola terhessèg! Találkozott ezzel valaki?

9 hetes ultrahangon az orvos mondta,hogy megállt a babám szíve,de amúgy jól fejlődött. Addig 5 ultrahangon voltam túl.Missed ab lett a vége. Ma megkaptam a szövettani eredményt,ami szerint rèszleges mola terhessègem volt. Nagyon rosszakat olvastam róla. Meg vagyok ijedve. Nem értem miért vette senki észre uh-on? 4 különböző orvos is látott.Esetleg valakinek volt ilyen terhessège?

máj. 28. 20:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem volt, a 12. héten merült fel és a szövettan alátámasztotta a gyanút. Nekem hosszadalmas volt a regenerálódás.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 28. 20:47 Privát üzenet
Elképzelhető, hogy az addigi UHkon nem látszott még, azt vette előbb észre, hogy nincs szívhang. Sajnálom.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 28. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az mit takar,hogy hosszadalmas?

# 3/4Időpont máj. 28. 21:39 Privát üzenet
Másfél év

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 29. 09:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 hetes kismama vagyok ikerterhes az egyik babamnak vese tagulata van Valaki talalkozott mar ilyennel? Kerlek irjatok nagyon ketsegbe vagyunk esve
Ez beszedhiba vagy csak rossz szokas? Talalkozott mar valaki hasonloval?
Clear Blue digitális teszt vélemény? Teszteltem reggel, de csak '+' jelent meg, a fogamzás hete nem. Hibás lenne? Valaki találkozott már hasonlóval?
Valaki találkozott már ilyen problémával?
Mola terhesség utáni a tünetmentességi 6 hónapot honnan kell számolni? A műtét napjától vagy amikortól normalizálódott a vérkép hcg szint? Bőv. Lent.
Van itt olyan anyuka aki találkozott már a babája nyelve alatt nagy hólyaggal?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!