Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

1 hónapon belül többszöri küret tisztítás èlt át valaki?

Sajnos a terhességem a lehető legrosszabbul vègződött. Folyamatosan problèmák adódtak, így pár héten belül már 3 alkalommal átestem eü.kaparáson. Nagyon szeretnènk még babát,de fèlek nehogy gondot jelentsen ez a sok kaparás. A mèh gyorsan regenerálódik?

jún. 1. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok
Miért kellett ennyi beavatkozást végezni rajtad?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 1. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első alkalommal missed ab,mert megállt a szíve. 2.alkalom bezárt a mèhszáj és tele voltam alvadt vérrel. 3.kiderült,hogy parciális mola terhessèg és maradt bennem elburjánzott sejt,amit ki kellett szedni.

# 2/5Időpont jún. 1. 22:15 Privát üzenet
Ez durva hogy ennyiszer megismeteltek a kuretet. Egyszer kellet volna es jol megcsinaljak. Az teny hogy ennyi kuret csak egy honap alatt nem tesz tul jot a mehednek, de ne aggodj addig mig konkretan nincs miert. Szedj E vitamint az gyorsitja a mehnyalkahartya regeneralodasat. Nekem missed ab utan amit muvileg befejeztek az orvosom ezt tanacsolta.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 2. 09:15 Privát üzenet
Attól függ, hogy kapartak is-e vagy csak vákuum volt. Talán a vákumos dolog nem olyan gáz többször megismételve sem. Nekem 2x volt 2 hét alatt, szintén azért, mert hamar bezárt a méhszáj. Málnalevél, cickafark, palástfű tea sokat segít és az E vitamin, ahogy már írták előttem. Pár hónap biztos kell, míg összeszedi magát szegény. :(

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 7. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vákum volt szerencsére,de vmièrt kaparásnak mondják. Remélem az kíméletesebb eljárás.

# 5/5Időpont jún. 9. 11:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Missed ab másnapján újabb küret tisztítás?
Szerintetek van rá esély hogy valakinek vetélés miatti küret után kb.2-3 héttel teherbe essen?
Gyógykaparás után?
Eü küret után meddig normális a vérzés?
Méhnyálkahártya gyulladása volt e már valakinek vetélés után? Ha igen, mitől gyógyult meg?
Mi a különbség a zárt és a nyílt fogágytasak kezelés, tisztítás között? Pontos leírást szeretnék, hogy hogyan történik.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!