Lehet vetélésem van?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. A teszt tegnap reggel pozitívat mutatott. 2 napja pecsételős nagyon kicsi vérzésem volt, majd barnázás. 1 órája szurkál a méhembe, és vérzek. Ez már nem pecsételős, hanem rendes vérzés.

Pcos beteg vagyok sajnos, 6 év után talán először estem teherbe. Rettegek a vetéléstől. Hívjak orvost, vagy mentőt vagy várjak.

Köszönöm a hasznos tanácsokat.



2019. jún. 5. 04:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be az ügyeletre és ott majd megvizsgálnak. De ne parázd túl,mert az még rosszabb! Remélem,minden rendben!
2019. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha tegnap volt pozitív a teszt és most vérzel,ez nem vetélés,max.kémiai terhesség.Semmit nem kell csinálnod.Ha elmult a menstruációd esetleg egy ultrahangra bemehetsz,hogy megnézzék minden oké e.Nekem nov.1 én volt kémiaim,decemberbe megint terhes lettem.Most beindultak a hormonok,te is hamar terhes leszel újra. :))
2019. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A menstruációmnak hét nap múlva kellen megjönnie.
2019. jún. 5. 06:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Attol még jöhetett hamarabb!
2019. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ez sima kémiai terhesség :(
2019. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezért mondják, hogy ne csináljunk tesztet amíg el nem marad a menstruáció. Ezt hívják kémiai terhességnek, ez nem vetélés. Ha nem csináltál volna tesztet hanem vártál volna két napot fel sem tűnt volna.
2019. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam.Ezzel semmit nem fognak csinálni.Talán most tényleg ha.arabb teherbe esel majd.Nálam is így volt.
2019. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma coltam dokinál. Azt mondta, beágyazódasi vérzés uh-ra küldött. Ami nem mutatott semmit. Kérdeztem eről a kémiai terhességről, amire azt mondta, hogy nincs kizarva az sem. 2 het múlva kell vissza mennem UH-ra. A vérzésem ahogy jött, elmúlt.

En még bizakodok...

2019. jún. 5. 21:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah meg vitamint kaptam, Trimester 1-et.
2019. jún. 5. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mizujs? mit mondott a doki?
2019. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!