Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Lehet vetélésem van?

32 éves nő vagyok. A teszt tegnap reggel pozitívat mutatott. 2 napja pecsételős nagyon kicsi vérzésem volt, majd barnázás. 1 órája szurkál a méhembe, és vérzek. Ez már nem pecsételős, hanem rendes vérzés.

Pcos beteg vagyok sajnos, 6 év után talán először estem teherbe. Rettegek a vetéléstől. Hívjak orvost, vagy mentőt vagy várjak.

Köszönöm a hasznos tanácsokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: görcs, vérzés, vetélés

jún. 5. 04:22  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem menj be az ügyeletre és ott majd megvizsgálnak. De ne parázd túl,mert az még rosszabb! Remélem,minden rendben!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 5. 05:49 Privát üzenet
Ha tegnap volt pozitív a teszt és most vérzel,ez nem vetélés,max.kémiai terhesség.Semmit nem kell csinálnod.Ha elmult a menstruációd esetleg egy ultrahangra bemehetsz,hogy megnézzék minden oké e.Nekem nov.1 én volt kémiaim,decemberbe megint terhes lettem.Most beindultak a hormonok,te is hamar terhes leszel újra. :))

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 5. 05:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A menstruációmnak hét nap múlva kellen megjönnie.

# 3/9Időpont jún. 5. 06:15 Privát üzenet
Attol még jöhetett hamarabb!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 5. 07:30 Privát üzenet
Sajnálom, de ez sima kémiai terhesség :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 5. 07:32 Privát üzenet
Ezért mondják, hogy ne csináljunk tesztet amíg el nem marad a menstruáció. Ezt hívják kémiai terhességnek, ez nem vetélés. Ha nem csináltál volna tesztet hanem vártál volna két napot fel sem tűnt volna.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jún. 5. 08:20 Privát üzenet
Én is ezt mondtam.Ezzel semmit nem fognak csinálni.Talán most tényleg ha.arabb teherbe esel majd.Nálam is így volt.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 5. 09:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma coltam dokinál. Azt mondta, beágyazódasi vérzés uh-ra küldött. Ami nem mutatott semmit. Kérdeztem eről a kémiai terhességről, amire azt mondta, hogy nincs kizarva az sem. 2 het múlva kell vissza mennem UH-ra. A vérzésem ahogy jött, elmúlt.

En még bizakodok...

# 8/9Időpont jún. 5. 21:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jah meg vitamint kaptam, Trimester 1-et.

# 9/9Időpont jún. 5. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pénteken volt spontán vetelesem, meddig tartanak a mensis görcsök? Nektek meddig tartott?
Volt már egy vetélésem (5 hetesben). Most újra terhes vagyok (8hetes 5 napos) Kezdettől ultrogestant kell szednem, tegnap enyhe barnás fehér folyás, vetélés lesz újra?
Ezek milyen értékek? A doki lepecsételte, azt mondta ezzel nincs teendő. A 21. napi vervételt ki se írta. Két vetélésem volt 8 hónap alatt.
Ha kisidos terhesen spontán vetélésem volt betegnek kellene lennem?
6hét 1 naposan élő magzat. Másfél éve volt egy vetélésem, nem lett szívhang, most rettegek. Mekkora az esélyem hogy ő velünk maradjon? (csak ünnepek utánra hívott vissza az orvos)
Szeptember közepèn volt egy vetèlèsem 11hetesen. Műtèttel kellett befejezni. Pròbalkozhatunk már?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!