Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mikor volt az...

Missed ab után mikor volt az első szexuális együttlétetek?

Figyelt kérdés
Hány hét után voltatok együtt először a párotokkal?
2019. jún. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
2het utan. Sokan megkoveznek majd de ez nem szules .
2019. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, persze hogy nem szülés. És senki nem kövez meg, a saját testével mindenki azt tesz amit akar, de mást erre biztos hogy nem kell biztatni. Valóban nem szülés, viszont mesterségesen szétfeszítik az ember méhszáját. Ennek idő kell hogy vissza tudjon záródni. Ezért kell betartani az orvos által ajánlott hat hetet, különben csúnya fertőzéseket lehet elkapni.
2019. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen, idő kell neki. Két hét pont elég is.
2019. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: persze, biztos az orvos csak szivatásból mond hat hetet és te vagy a profi...
2019. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Felénk minden orvos 2 hetet mond műszeres befejezés és terhességmegszakítás után. 6 hét a szülésre vonatkozik.
2019. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Elso vagyok.

Nekem magatol nyilt mert elindult a veteles. Szoooval.

Meg a szules masabb.

Ott egy hatalmas placenta ami "kiszakad" a missed ab pedig "megkapargatjak"a meh falat.

Mind1.

2 het utan egyutt voltunk es koszonom jol vagyok. Mindenki dontse el mikor akar újra nemi eletet elni.

Azota mar 34 hetes vagyok es semmi baj (kopkop)

2019. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is mar 10 nap utan egyutt voltunk, de nem vereztem sokaig es az orvos sem mondott semmi erre vonatkozot. Nem volt semmi gond belole, most 12 hetes vagyok.

Azt tudom tanacsolni, mindenki tartsa be a sajat orvosa javaslatat, mert o tudja a legjobban.

2019. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!