Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mikor lehet...

Missed ab után mikor lehet tengerben fürdeni?

Figyelt kérdés

Voltam kontrollon,ahol rendben volt minden. Bevèrzett petesejtet látott az orvos és azt mondta hamarosan menstruálok.

Most már belemehetek a vízbe?

Medencèbe,tóba nem mernèk,de tenger az más nem?

Elfelejtettem az orvost erről megkérdezni.


2019. jún. 14. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos a hiedelmekkel ellentétben a tengervízben rengeteg a baktérium (sokan azt gondoljak mivel sós, ezért az fertőtlenít, de ez egyáltalán nem igaz)! Műtét után 6 hétig egyáltalán nem javasolt semmilyen vízbe beülni, mert nem biztos, hogy zárt a méhszáj! Én egy menstruációt biztosan megvárnék.
2019. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
6 hét
2019. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mutet utani kontrolon ami 4-6 het kozott szokott lenni, ha mindent rendben talalt az orvos akkor nyugodtan mehetsz akarmilyen vizbe uszni. En is voltam a mutet utan a 7 heten nyaralni, a ferjem kimozditott mert maskep bekattantam volna. Medenceben es tengerben is usztam, semmi bajom nem lett.
2019. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!