Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van valami esély, hogy mégis...

Van valami esély, hogy mégis lesz szívhang?

Figyelt kérdés
6 hetesen volt szívhang, aztán 8 hetesen újra mentem ultrahangra CRL 19mm de szívműködés nem látható. Nem nézett szívhangot, csak azt mondta, hogy lüktetnie kéne egy fehér pontnak.. nagyon elvagyok keseredve, csütörtökre kaptam időpontot miss.ab-ra.

2019. jún. 17. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégis nézett szívhangot, az lenne a lüktető fehér pont.

Lehet olvasni csodákat, de én nem élném bele magam.

Sajnálom!

2019. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem jött fel az a szívhang, amit 6 hetesen láttam és hallottam.
2019. jún. 17. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hang az csak akkor jön ha bekapcsolja a gépen


A lüktetéa adja a hangot, amit a képen látsz


Sajnos ha volt, és most nincs

Az leállt.

Igazán sajnálom


Részvétem

2019. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. 19 mmes crl-nel ha él az embrió, akkor egyértelműen látszik a pulzacio. Hogy rak-e rá hangot vagy sem, az totál irreleváns.
2019. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lett volna akkor nem kellene missed ab.

Sajnálom és kívánom, hogy hamarosan újra sikerüljön

2019. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen orvosi rámutatás nélkül egyből kiszúrtam a szívcső pulzálást az UH-n, 8 hetesen szintúgy nem kellett keresgélni. Szerintem ha nekem laikusnak is könnyen megy akkor orvosként is lehetetlen benézni.

Nagyon sajnálom :(

2019. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem reménykedek tovább. :( igazatok van, tudom..

Köszönöm szépen az együttérzést nektek!

2019. jún. 17. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. 6hetesen volt szivhangja majd begorcsoltem 7hetesen. Bekerültem a kórházba ott még volt szivhangja. Majd 2nap múlva közölték hogy nincs szivhangja és még 2x csinálnak ultrahangot ahhoz hogy megcsinálják a műtétet. 8hetes lettem volna aznap mikor megmutottek. Nagyon sajnálom sok erőt kívánok.
2019. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutet elott meg amugy is megnezik megegyszer, de esely nem sok van ra. Sajnalom nagyon :(
2019. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan igy jartam. 6 hetesen volt szivhang, 8 hetesen már semmi. Mult szerdán mütöttek, borzalmas, részvétem neked tudom minn mész keresztül
2019. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!