Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy néz ki a korai spontán...

Hogy néz ki a korai spontán vetélés?

Figyelt kérdés
Az előző menzeszem 4 nappal előbb jött meg, gyenge vérzés volt enyhe hátfájással és párszor hányingerem is volt. 5 napig tartott majd mikor elmúlt a vérzés egy kis mákszem nagyságú valami volt a bugyimban.

2019. jún. 19. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Erosebb darabos, esetleg szokasosnal hosszabb verzes.
2019. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes voltál?
2019. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla csak nâlam a terhességtől való paraonoia állandó félelem pedig védekezünk gumival.
2019. jún. 19. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd?
2019. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tudok sokat a korai vetélésről, nekem a 12. héten volt. Szerintem ha megakarod tudni, hogy volt-e vagy nem, akkor teszteljél. Hátha halványan jelzi még, hogy ez terhesség volt. Csak már megszakadt. Nekem a vetélés után 12 nappal mutatott csak nagyon halvány csíkot a teszt. Addig elég erősen látszott. De tény, hogy nem azonos a helyzetünk.

Egy próbát megér szerintem. Mondjuk ahogy kiveszem a vérzés óta már eltelt idő. Ha gondolod tesztelj.

2019. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!