Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után szabad önkielég...

Missed ab után szabad önkielégíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez így elég visszataszítóan hangzik. Amíg terhes voltam egyáltalán nem kívántam a szexet, aztán elment a baba, megműtöttek majdnem egy hete. Alig vérzek, görcseim sincsenek már. Viszont úgy érzem már nem tudom kezelni ezt az éhséget, ami a műtét óta bennem van. Nem akarok lefeküdni a párommal, hiszen az orvos eltiltott ettől, na de óvatosan magammal csinálhatok valamit?

2019. jún. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szabad. Mehosszehuzodast okoz az orgazmus, szoval bajod nem lesz tole, sot, de azon ne lepodj meg, ha epp emiatt esetleg ujra verzel/pecsetelo verzesed lesz.
2019. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes a téma, én is ugyan így vagyok, két hete volt missed ab-m, és én is felerődödve érzem azt, hogy kívánom az együttlétet. A terhesség alatt én sem kívántam.

Szerintem ugyanúgy nem szabad behatolásnak történnie a fertőzés veszély miatt. Esetleg lehet más módon megoldani a dolgot.

De az igaz lehet amit az első írt, hogy jelentkezhet nagyobb mennyiségű vérzés. Nekem már múlik el. Sőt nem is vérzésnek mondanám. (Nem részletezem ha nem muszáj.) Kimentünk futni/kocogni a párommal két napja, és kb. 5 percre rá megindult a “vérzés”, azelött meg ugye alig volt valami. Szóval még elő jöhet. Én a kontrolig várok az együttléttel. Addig is egyéb módon oldom meg a szükségleteim.

2019. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt mutetem, nem mondott az orvos semmit, hogy meddig nem szabad egyutt lenni. Alig vereztem nehany napig, tiz nap utan ovatosan es ovszerrel tortent meg, nem lett gond belole.

Amugy nem tudom, mi hangzik visszataszitoan, nekem lett volna kedvem hozzabujni a paromhoz korabban is, ez nem jelenti azt, hogy nem voltam szomoru az elhalt magzat miatt.

2019. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!