Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 hete volt incomblett vetélés...

3 hete volt incomblett vetélésem műszeres befejezéssel. Ma annyira fáj a hasam a derekam megakar jönni érzés ez normális? Nem vokt házasélet kontrolra majdegy hét múlva kell mennem

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont 3 héttel a műtét után volt a kontroll, és este meg is jött a mensesem. Nekem azt mondták, ha bármi nem jól sikerült a műtéttel, akkor 10 napon belül kiderült volna. (láz, görcsölés, bűzös vérzés). Nekem olyan 4-5 hétre rá nyilallt bele naponta többször a méhembe, azért mentem vissza még egy kontrollra, és ott mondta a doki. (Ez pl. nekem azért volt, mert a sárgatest hormon miatt, hogy nem lett sikeres a terhesség, egy ciszta alakult ki, ami kipukkant, és idő volt, mire a folyadék felszívódott, és emiatt volt a szurkálás.)Ha nem vagy jól, inkább lásson doki minél előbb.
2019. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nem fáj semmim de ha a hétvégen lessz akkor megyek hetfőn egyböl péntekre tervezem akkor lessz 4 hete és 4 hetet mondtak
2019. júl. 20. 09:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap este annyira fájt a hasam görcsöldot kelett bevennem meg melegbizes palackot menzi szerű görcsök csak erősebben de csak pentekre van időpont. Pont akkor lesz 4 hete a műtétnek remélem semmi baj nincs
2019. júl. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!