Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nyolc hetesen nincs szívhang,...

Nyolc hetesen nincs szívhang, ki volt még hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam 8 hetes ultrahang vizsgálaton. Eddig minden rendben volt a terhességgel, ma viszont a babának nem volt szívhangja. Időpontot kaptam péntekre, hogy újra megnézzék. Sok reményt nem adtak arra hogy a baba életbe van vagy életbe marad, valószínüleg el fog kelleni vegyék egy műtér során, ha a szervezet nem löki ki magából addig. Nagyon el vagyok keseredve, volt e még valaki ebben a helyzetben? Hogyan sikerült fel dolgozni? Van e még remény? Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. júl. 22. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit láttak?
2019. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Látták az embriot meretei normalisak. Viszont szivhang nincs.
2019. júl. 22. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Szia én így jártam márciusban! 8 hetesen. 3 nap múlva spontán vetéltem el. De művi befejezés is kellett. Nagyon nehéz időszak volt! Most várom a màsik babát 6 hetes vagyok rettegek.... ezzel a babával pontosan ugyan arra a hónapra ugyan arra a napra vagyok kiírva amikor a másik babát elvetéltem
2019. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom ami veled történt. Sok eröt és kitartast kivanok. Gondolkozz pozitivan es minden rendbe lesz a masodik terhesseggel ne aggodj. En is probalok ugy hozza allni a dolgokhoz
2019. júl. 22. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Decemberben jártam ugyanígy. 10 hetesen néztek rá ultrahanggal, egy 17,6 mm-es embrió volt szívműködés nélkül. Egy hét múlva került sor a műtétre, akkor dolgozott a kórházban az orvosom, na meg közbejött a hétvége és a karácsony. Ultrahangon látszott a műtét napján, hogy már kezdett a petezsák összeesni, szóval ha várok még, beindul magától is. Nem mertem kockáztatni, mert van már egy gyerek, akit nem akartam megijeszteni a véres látványommal.
2019. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most júniusban volt vetélésem. 12 hetesen derült ki, hogy üres a magzatburok. Körülbelül a 7. hét fele állhatott meg a szívhang, előtte voltam UH-n ott látták, hogy van szívhang. Gondoltuk minden rendben. Hasam is kezdett nőni picit, kiderült csak a burok nőtt üresen, a teszt is pozitív volt vetelés után pár nappal. A burok termelte a hcg-t, megmaradtak a tünetek.

1 hétig sírtam, első baba lett volna. És majdnem egy évre rá jött össze. Nekem pajzsmirigy betegségem is van, most voltam vérvételen, megyek endo dokihoz a héten. Meglátjuk mit mond. Most már könnyebben bírom az elején beszélni sem tudtam erről. Nem könnyű az biztos, de muszáj összeszedni magunkat. Nekem az segített, hogy probáltam azon lenni, hogy kivizsgáltassam magam. Legközelebb ne legyen ez. Meg jól kisírtam magam.

Kitartást!!!❤️

2019. júl. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szivhang 11 hetesen elkezdtem este vérezni egyből korház meg volt szivhang este 11 kor de beverzett a terhesseg ezt mondta a doki hajnal négy kor ömlött a vér mar ultrahangon a terhesség se látszodott műszeres befejezes volt mert nagyon véteztem pénteken lessz 4 hete most kicsit könnyebb beszélni tudok már rólla első baba lett volna! Eddig nem akartam másik babát de most mindennél jobban akarok csak várni kell még a próbálkozással 2 vérzest a műtét óta még nem jött meg remélem hamar eltelik ez a kis idő. Neked kitartást tudom milyen nehéz de előre nézz.
2019. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a boztato szavakat. Minden nöt tiszta szivböl sajnalok aki ezen keresztül ment. Habár én hiszem hogy minden okkal történik, mindenkinek kivanom hogy boldog legyen a lövetkezö terhessége
2019. júl. 23. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked is kívánom ,hogy minnél hamarabb elengedd ez a babát elfelejteni soha nem fogjuk de igen minden okkal történik én is így gondolom és kivánom hogy neked is meg minden nőnek legyen egészséges kisbabálya
2019. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is így jártunk márciusban :( először minden rendben volt,, majd egyik este begörcsöltem bevittek a kórházba ott még volt szivhang aznap hajnalban. Majd 2nap múlva mentem U.hangra és semmi. A petezsák összeesett és szivhang sem volt. 8hetes lettem volna aznap mikor műtéti beavatkozással elvették. Előző éjszaka nagyon fájt a hátam alig bírtam megmozdulni. Az orvos azt mondta másnap beindult volna a vetélés de így volt tiszta, hogy megcsinálták a műtétet. Kitartást és sok erőt kívánok. Mi még nem engedtük el azóta és egyenlőre szeretnénk várni még a következővel. De kívánom hogy nektek mihamarabb sikerüljön és egészséges legyen♥️
2019. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!