Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan alkalmazás, oldal,...

Van olyan alkalmazás, oldal, ahol külföldi emberekkel tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 11:20
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2020. máj. 23. 11:59
 2/7 anonim válasza:

interpals.net

Levelező partnerek, chat, video, akármi a világ minden tájáról.

2020. máj. 23. 12:11
 3/7 anonim válasza:

Én ezt úgy szoktam, hogy Facebookon keresek olyan csoportot, ami az érdeklődési körömhöz kötődik. Pl. kedvenc színész, sorozat, könyv... Aminek rajongótábora van.

Ezeken általában 15-20 országból vannak jelen emberek többszázan-többezren, így nagyon jól lehet barátkozni. Ráadásul van beszédtéma, nem csak az ez erőltetett "hogy vagy?", hanem adott egy közös érdeklődés, ami miatt mindenki ott van.


És szoktunk találkozókat tartani, leginkább Londonban (egy angol színész rajongói, együtt beültünk egy étteremben, majd elmentünk megnézni őt színházban, közösen megvártuk, kértünk autogrammot, másnap megint együtt ebédeltünk - ebből minden évben szokott lenni), de volt olyan (Cobra 11, tehát eleve német dolog), ami Kölnben, egészen pontosan Hürth-ben volt, kétnapos, voltunk forgatást nézni, színészekkel beszélgetni, megnézhettünk egy le nem vetített pilot epizódot moziban, este együtt bográcsoztunk, eljöttek a színészek is...

Aztán voltam így Orlandoban Star Wars találkozón, meg most is megyek majd megint USÁ-ba egy sorozat miatt jövőre...

Ezeken mindig több országból vannak jelen, a nyelv általában angol (a Cobra 11-nél német volt), és nagyon jó barátságokat lehet kötni. Az egyik esetében már 10 év eltelt, és a mai napig tartjuk a kapcsolatot.


Szerintem többet ér így, mint valami afrikaiak által megszállt oldalon "levelezőtársakat" keresni. Kipróbáltam egyébként, de állandóan csak "kihagyhatatlan" ajánlatokat kaptam...

2020. máj. 23. 13:27
 4/7 anonim válasza:

Pl Reddit, azon belül:

Needafriend

MakeNewFriendsHere

MeetNewPeopleHere

penpals

InternetFriends


stb stb...

2020. máj. 23. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:

#3-as, akkor csak szimplán ráírsz egy szimpatikus emberre?


És csak keresel pl. egy Trónok harcás csoportot?

2020. máj. 23. 14:20
 6/7 anonim válasza:

App:


- hellotalk

- bottled

- slowly

- tandem

- ablo

stb.


Oldal:

- interpals

- globalpenfriends

2020. máj. 23. 14:56
 7/7 anonim válasza:

"akkor csak szimplán ráírsz egy szimpatikus emberre?"


Nem írok rá senkire, hanem mindig vannak posztok, amik alatt lehet írni. Pl. Kitesznek egy képet a sorozat egyik részéből, odaírják, hogy "My favorite episode. Opinion?" - És akkor itt elkezdődik egy beszélgetés alatta, ahol lehet egymásnak válaszolni, meg minden.

Az összejöveteleket is így, nyilvános posztokkal szokták szervezni. Persze van, akivel már írunk privátot is, de általában miután már "kinn" sokat beszélgettünk.


Ez így kevésbé nyomulós, mert addigra tudjuk, hogy nem zavarja a másikat, ha ráírunk.


Amúgy igen, keress egy csoportot, és hajrá. :)

2020. máj. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!