Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Heteroszexuális lányok szívese...

Heteroszexuális lányok szívesen barátkoznak a meleg fiúkkal? :) Ha igen,akkor ez miért van így? Melegként soha nem voltak lány barátaim,és eddig nem is terveztem,de gondoltam,hogy most írok ide,és felteszem a kérdésemet.:)

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 19:12
 1/7 anonim válasza:
Igen, nekem van meleg barátom. Szerintem amiatt van, mert a lányok szeretik ha van egy ellenkező nemű barátjuk is, akivel semmi más nincs csak egy erős baráti kapcsolat. Nálatok pedig biztosak lehetünk benne hogy semmi több nem alakul majd ki, és meg tud maradni a szoros csak sima barátság.
2020. máj. 23. 19:25
 2/7 anonim válasza:

Nekem nincs meleg barátom, viszont ismerősöm igen, volt munkatárs, jól kijöttünk, igazából az összes kollega is vele.

Ez sparban volt, mindenki nő volt, ő meg biztonsági őr.

Jó volt, hogy volt egy kakas is a tyúkolba, mégha nem is érdekelte őket:DD

2020. máj. 23. 19:41
 3/7 anonim válasza:
Talán azèrt, mert a hetero fiúkhoz kèpest nem jelentenek "veszèlyt" a melegek, tehát a csajnak sosem kell fèlnie a nyomulástól,ès ha a srác kedves vele, ès meleg, akkor nem azèrt, jópofizzon ès megdöntse. Plusz nem kell tartania magát, tehát ő is tudja, hogy felesleges a tökéletes, mindig szexi nőt alakítani. A többi lányhoz kèpest pedig nem vagytok konkurencia egymásnak, nem valószínű, hogy ősszevesztek egy srácon, mègis tudtok a pasikról beszèlni. Plusz nem sok esèlye van, hogy mondjuk lefekszel a pasijával, vagy az fèltèkeny legyen rád.
2020. máj. 23. 19:59
 4/7 anonim válasza:
A fentiekhez hozzatennem, hogy a tinilanyok kozt inkabb azert szoktak meleg fiubaratot keresni, mert az "meno". Nekem is van egy baratom, aki meleg, es ot nagyon szokszor az ilyen kislanyok csak azert keresik ot meg, mert meleg. Ha hetero lenne, tuti hozza sem szolnanak.
2020. máj. 23. 21:10
 5/7 anonim válasza:
En orulnek egy ilyen lany baratnak. Persze nem azert, hogy en legyek a csinos lany kiegeszitoje,ugyanis mint tudjuk sokak azert “tartanak” meleg baratokat, hogy legyen egy kolonc a csaj mellett akinek a szatyrait aztan lehet cipelni...
2020. máj. 24. 12:35
 6/7 anonim válasza:
Én meleg srác vagyok, nagoyn jókat el tudok cseverészni bármiről, bármennyit lányokkal. :D De sajnos most nem sok ilyen van.
2020. máj. 24. 20:50
 7/7 anonim válasza:
Nem barátkozok szívesebben meleg fiúkkal mint heterokkal. De ha valaki jó fej és jó barát nem érdekel hogy meleg vagy sem. De tény hogy nagyon jókat el lehet beszélgetni meleg srácokkal.
2020. máj. 24. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!