Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki nem szeretné "velem"...

Valaki nem szeretné "velem" nézni a Hazug csajok társaságát/Pretty Little Liars-t?

Figyelt kérdés
Az első évad elejétől kezdenénk el nézni, megbeszélnénk mindennap hogy mennyi részt. Írhattok privátban, és itt is! Nem baj ha már esetleg láttad, és csak újra akarod kezdeni... Remélem akad valaki, akit érdekel! ❤❤

2020. máj. 25. 22:29
 1/8 anonim válasza:
Már láttam, de szívesen úrja nézem!
2020. máj. 25. 23:24
 2/8 anonim válasza:
Erről beugrott egy sorozat. Nem szoktam sorozatokat nézni, de ha érdekel pszichológiai mondanivalójú, igényes sorozat, akkor ajánlom a Hatalmas kis hazugságok*(Big little lies) címűt. 2 évad van eddig, egyenként 7 részes és 45-50 perc/rész. Ncore a barátod.
2020. máj. 25. 23:25
 3/8 anonim válasza:
Kösz, kihagyom.
2020. máj. 25. 23:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak, köszönöm az ajánlást♡
2020. máj. 26. 12:11
 5/8 anonim válasza:

Plusz egy voks a Hatalmas kis hazugságokra. :)


Jó filmezést, tetszik ez a "nézzük közösen, külön - külön" :))))

2020. máj. 26. 13:10
 6/8 anonim válasza:
Óó ez tök aranyos ötlet! Nagyon tetszik! Régen is ha megnéztem valamit éreztem egy ürességet,hogy úgy megbeszélném valakivel. Meg mindig mondom ismerőseimnek úú ezt nézétek meg meg ezt is😅. De ritka ha megnéznek egyet😆😅. Csak az baj,hogy mostanában nem nagyon tudok sorozatot nézni. A tanulni való most nagyon sok😔. De látom van pár jelentkező😊 jó sorozatozást! 17l
2020. máj. 26. 18:00
 7/8 anonim válasza:
Én szivesen benne lennék. Az 5. évadig láttam régebben, de sok mindenre már nem emlékszem belőle.:D
2020. máj. 27. 06:52
 8/8 anonim válasza:
Benne lennék, ha él még a lehetoseg
2020. máj. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!