Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy szerezzek 17 éves lánykén...

Hogy szerezzek 17 éves lányként kb 0 szociális élettel "normális" barátokat?

Figyelt kérdés

Szüleimnek nem tetszik hogy "darkos" barátaim vannak. De mi számíthat nekik normálisnak? Az aki a legújabb cuccokban jár és mindig vidám,beszélget, kibeszéli a saját barátait, riddimbuliban szétcsapatja magát és egy hét alatt 3 kalandja van??

(Tisztelet a kivételnek)


Mert nekem a kocsmában rajzolós, italt mértékkel fogyasztó, drogellenes, rockra vibeoló emberek sokkal normálisabbnak tünnek és nem feltétlen rosszak csak mert máshogy öltözködnek mint a "normális" emberek....



Ettől függetlenül abban igazuk van,hogy sokkal de sokkal antiszociálisabb vagyok egy átlag 17 évesnél.


Ezen szeretnék most változtatni.

Szóval, ha 15-18 éves vagy, fiu lány ufo mindegy... Nem vagy homofób, rasszista,antiszemita... Szereted a rockot de érzi úgy melletted az ember mintha mesztelen lennél (sajnos van olyan ismerősöm aki arra hivatkozva meg NAGYON kirívóan rövid ruhákban suliba h rocker..)


Szóval ha a visszafogottabb, művészlelkü rockerek közé tartozol, irj nyugodtan.



2020. máj. 27. 19:09
 1/7 anonim válasza:

Hát én már nem vagyok se 15, se 18, de abszolút megértelek.

Én is ehhez a körhöz tartoztam, és azt gondolom, hogy ez a stílus, ezt a stílust választó emberek, sokkal normálisabbak, emberibbek, mint divatmajom társaik.

Az igaz, hogy a mértékkel való ivás nem volt soha az erősségem, de annyi baj legyen. :D

Azt gondolom nem baj, hogy ezt az utat járod, mindenképpen életképesebb jövőd és boldogabb múltad lesz ezáltal szerintem.:)

Az amúgy pozitív, hogy szeretnél változtatni, de azt gondolom - úgy hogy nem ismerlek - , hogy te úgy vagy jó, ahogy vagy. Nem vagy rosszabb másnál, azért, mert zárkózottabb a természeted, értékes és egyedi vagy. Ne befolyásoljon az, hogy más mit vár el. :)


25F

2020. máj. 27. 19:16
 2/7 anonim válasza:
2020. máj. 27. 19:24
 3/7 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is. Aztán 18évesen qmeg ismertem a legjobb barátaimat, úgyhogy nem vagy elkésve. Sok sikert!
2020. máj. 27. 19:27
 4/7 anonim válasza:
xdd
2020. máj. 27. 19:27
 5/7 anonim válasza:
Korhatárban elég szigorú vagy, viszont lehet ufó is, érdekes. :DDD
2020. máj. 27. 19:28
 6/7 A kérdező kommentje:

Alapból azért zavar a leginkább mert a nevelőszüleim folyton ezt mondják. Egy éve vagyok itt. Eddig is ilyen voltam. Mondtam is nekik hogy nem azért vagyok zárkózott mert még nem ismerem őket és nem szeretek itt lenni hanem ilyen vagyok. Akkor elfogadtak. Most nem. A korhatár is ilyen azért ilyen sziguró mert nem hiszem hogy örülnének ha sok idősebbismerősöm lenne az idősebb pasimat is nehezen fogadták el.

Ufo meg azért leheg mert ahhoz már semmi közük és nem határozhatják meg milyen identitású, vallású, nemzetiségű emberekkel barátkozzak, mert a saját jogom ehhez megvan.


Kort viszont meghatározhatnak és a gyamugy is eleg konzervativ ezen a teren...



En csak annyit szeretnék ha nem mondanák még itthon is milyen fura vagyok...


És igen,biztos velem is van baj, szociálisabbnak kellene lennem. De nem megy és kamu barátokat nem akarok inkább a fura de rendes barátokat...

2020. máj. 27. 19:40
 7/7 anonim válasza:

szerintem ez egykutya. Ha van jogod bármilyen vallású lénnyel barátkozni akkor van jogod bármilyen korú emberrel is.

17 éves vagy, mindjárt nagykorú. :)


Egy éve vagy nevelőszülőknél?

2020. máj. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!