Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Emberek szívfájdalmakkal és...

Emberek szívfájdalmakkal és gondokkal! Rámírnátok?

Figyelt kérdés
Na jó. Ezt még tuti nem kerte senki, de amióta karantén van senkivel nem történt olyan amin lehetne lelkizni úgyhogy csak a megszokott témákról beszélünk... Szóval ha kéne aki meghallgat akkor írj rám légyszi...🥺 Meg amúgy saját tapasztalatból tudom hogy egy vadidegennek néha könnyebb elmondani, mondjuk lehet hogy ott a kicsit illuminált állapot is segít... Amúgy fiúk is írhatnak, de szexuálian senkit sem kényeztetek... Amúgy 17/L

2020. máj. 28. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. máj. 28. 22:56
 2/22 anonim válasza:
Irj...
2020. máj. 28. 23:03
 3/22 anonim válasza:
Szóval most te szeretnél lenni a lelki szemetes idegen emberek számára? vagy hiányzik a dráma az életedből és ezzel akarod pótolni? nem kötekedés, csak kíváncsi vagyok. :D
2020. máj. 28. 23:04
 4/22 anonim válasza:
Kivancsi vagyok ra ... viszont nem irt 😅
2020. máj. 28. 23:05
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 inkább úgy mondanám hogy az "anyuka" barátnő, mondom amióta karantén van senkinek sem törték össze a szívét, vagy került valami drámába... Túl kevés az inger ami ér...
2020. máj. 28. 23:06
 6/22 anonim válasza:
És miért élvezed mások traumáját,drámáját hallgatni? Szeretsz tanácsokat adni másoknak? :D Nem lenne jobb ha valami pozitív inger érne, ami előre visz? :D
2020. máj. 28. 23:09
 7/22 A kérdező kommentje:
Na látod ezt én sem tudom hogy miért van? Talán így élem azt ki hogy a saját életemben is vannak hiányok és fájdalmak és talán azzal hogy másoknak adok tanácsot közelebb kerülök az én problémáim megoldásához is. Amúgy tényleg rossz tulajdonság!
2020. máj. 28. 23:12
 8/22 anonim válasza:
Megválaszoltad, szóval most már tudod hogy miért van. Nincs azzal baj, hogy szeretsz segíteni az embereknek, meg tanácsot adni, de az nem önszeretet és nem visz előre ha magad kihagyod a buliból és abból hogy jobban legyél. :) Megértem hogy így akarsz megoldást találni a problémádra meg mondom az tényleg élvezetes ha tudsz segíteni másokon, én is szeretek de figyelj oda magadra is. :) Nem arról van szó hogy ez rossz tulajdonság, hanem ha rámersz nézni hogy mi a mögöttes indok, akkor ezt megtudod változtatni számodra pozitívabb, táplálóbb irányba ezt a "(Pótcselekvést)" :)
2020. máj. 28. 23:15
 9/22 anonim válasza:
17 évesen mennyi tanácsot adhatsz..:)
2020. máj. 28. 23:18
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 aww🥺 hát te nagyon cuki ember vagy... de amúgy tényleg lehet hogyha minden cselekvésünknek mögénéznénk és megértenénk hogy miért tesszük akkor fokozatosan felbomlana a bennünk lapuló kis csomó ami meggátol minket hogy előrelépjünk...
2020. máj. 28. 23:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!