Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit kérdezzek a példaképemtől?

Mit kérdezzek a példaképemtől?

Figyelt kérdés
Rengeteg példaképem volt, de most rátaláltam egy igen különleges emberre. Jól néz ki, tehetséges, és ráadásul még bevállaló( nem párkapcsolati témákban hanem úgy értem, hogy rengeteg dolgot csinál egyszerre: zenész, zeneíró, könyvíró, fotós, és játszott egy sorozatban a Magánnyomozókban, ő játszotta Ricsit(Gömör Tamás).) Írtam neki olyan üzenetet, hogy ráérsz chatre, és tudhatnék többet rólad? Látta őket, bár nem néz ki úgy, hogy válaszolna. Eddig amikor írtam egy "híres embernek" sosem nézte meg a leveleket, és nem is válaszolt. Mit kérdezzek tőle, hogy szóba álljon velem, fontos lenne, mert nagyon szeretem a munkáit, és megismerném. Pls segítsetek!

2020. máj. 29. 13:01
 1/2 anonim válasza:
Semmit. Nem véletlenül nem válaszol. Mivel sokan ismerik, így vannak akik úton útfélen megállítják, és hidd el, hogy nem te vagy az első, de az utolsó sem aki ír neki. Nem akar válaszolni, nem ismerkedik rajongókkal. Fogadd el. Ő is élné a saját magán, privát életét, mint ahogy azt mások is teszik.
2020. máj. 29. 13:09
 2/2 A kérdező kommentje:
1/1. Igazad van ebbe bele sem gondoltam. Ha híres lennék én se írnék vissza minden jött mentnek. Köszönöm szépen :)
2020. máj. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!