Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki akinek nincsenek...

Valaki akinek nincsenek barátai Budapesten?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Vannak barátaim itt Pesten de nem érnek rám, azon kívül más városokban élnek a legtöbben akik vannak számomra.


Néha jó lenne elmenni sétálni, utazni valahova akár külföldre is, eljárni kirándulni, néha kocsmázni, sportolni valamit, beülni valahová... Vagy csak filmezni egyet egy nyugodt estén beszélgetni közben,nézni a csillagokat. Vagy csak hallgatni a csendet.


Valami olyasmit képzelek el akivel tényleg lehetne élni is.


Magamról annyit, hogy idő kell amíg megnyílok rendesen, fontos a bizalom, a megértés. Olyan társat keresek akivel jó barátnők lehetnénk hosszútávon. Aki szeretne igaz barátot magának ,időt tölteni vele. Megnyílni előtte és elfogadni őt olyannak amilyen,minden tulajdonságával együtt.


Építeni a kapcsolatot nem pedig eldobni. Ha szükséges, mondhatnám úgy is, hogy kiegészíteni egymást.


Nem szeretnék érdekembereket. Nem érdekeket akarok szolgálni, hanem egy olyan emberrel megismerkedni aki egyedi a maga módján, aki szerethető tulajdonságokkal bír. Aki tudja értékelni az egyedit, az apró de örömteli dolgokat is. Akinek fontosak az élmények. Nem tárgyakat kér, hanem aki a másikkal szeretne élményeket, emlékeket szerezni.


Korosztályomban keresnék nőt, 28- tól 35 éves korig bezárólag. Bár a kor nem tudom mennyire lényeges, vagy számít e.


Aki magára ismert,privátot írhat nyugodtan.


Csak szeretnék egy megértő társat akivel elviselhetőbb lenne az emberi létezés. Akivel bármilyen beszélgetés jól esik mert nem ítélkezünk a másik felett vagy mert nem akarjuk egymást megváltoztatni sem, akivel elfogadjuk egymást minden jó és rosszabb tulajdonságaival együtt.


Egy nő.



2020. máj. 29. 16:59
 1/2 anonim válasza:

Barátaim ugyan vannak, de konkrétan itt BP-n nem túl sok, szóval mindig szeretek új embereket megismerni.

Viszont én 26 éves pasi vagyok, szóval hacsak nem szándékozol kivételt tenni, vagy "lazítani" a keresési szabályokon, akkor én sajnos kiestem a szórásból.

2020. máj. 29. 17:19
 2/2 anonim válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ez itt valószínűleg nem fog menni

rengetegen írják, hogy magányosak, szeretnének barátokat, de az egyik fele el sem jut addig, hogy próbálkozzon, a másik fele meg az ismerkedés első szakaszában elkopik

ezt úgy írom, hogy nagyon sokszor próbálkoztam itt barátkozni, de egyikből sem lett semmi, pedig 50 oldalnyi levelezésem van már itt

volt, hogy találkoztam néhánnyal, de az is egyszeri dolog volt

27/l

2020. máj. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!