Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy magányos 18f (én) hogyan...

Egy magányos 18f (én) hogyan tudja elkezdeni a barátkozást egy random korombelivel? (lehet fiú, lány)

Figyelt kérdés

Valahogy mindig tartózkodtam eddig a korombeliektől, nincs testvérem, nem nőtt fel mellettem egy gyerek se, akivel szocializáltsággal együtt fejlődtünk volna. A szüleim is ilyenek; lehet, hogy róluk vettem a példát, nekik sincsenek barátai, akik támogatnák őket.

Hogy tudnám felpörgetni sz unalmas napjaimat egy személlyel?



2020. máj. 31. 17:30
 1/6 anonim válasza:
Az én javaslatom, hogy válassz egy közösségi hobbit. Nekem például az dobta fel a szociális életemet, hogy elkezdtem hangszeren játszani. Megfordultam egy csomó zenekarban és tanultam zenét másokkal stb. Mára (a munkatársaimon kívül) szinte minden barátom zenész :D. Ha nem szereted az ilyesmit sportolj valami olyat ahol csapatok vannak vagy dolgozz suli mellett olyan helyen ahol lehet ismerkedni :)
2020. máj. 31. 18:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2020. máj. 31. 18:50
 3/6 anonim válasza:
Szocializmus befigyel. :D Amúgy első jókat írt. Zene, sport, nyelvtanulás, természettudományok jó beszélgetési alapot jelenthetnek.
2020. máj. 31. 19:10
 4/6 Aabbgfggfgf válasza:
Egy kicsit necces, de egy kollégiumban akaratlanul-akaratosan rá vagy kényszerítve, hogy ismerkedj és sokat hülyéskedj. Nem tudom, hogy mennyire megoldható ez a te esetedben, de egy évre kiélnéd magad.
2020. jún. 2. 23:55
 5/6 anonim válasza:
Írhatsz nekem is. Szívesen barátkozok 19f
2020. jún. 3. 00:55
 6/6 anonim válasza:

Ugyanez van velem, még a tesókkal, szülőkkel való helyzet is dettó. :D

Ha van kedved beszélgetni, írhatsz.

22/l

2020. jún. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!