Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szoktatok ismeretlenekre...

Szoktatok ismeretlenekre ráírni instán, vagy snapchaten barátszerzés céljából?

Figyelt kérdés
Időnként bejelölnek ismeretlenek instán, de nem szoktam velük beszélgetést kezdeményezni, max néha lájkolom a képeiket. Ti hogyha valaki bejelöl titeket ismeretlenül, szoktatok vele beszélgetést kezdeményezni, barátságokat kialakítani?

2020. jún. 2. 21:18
 1/8 anonim válasza:
Én inkább itt szoktam
2020. jún. 2. 21:18
 2/8 anonim válasza:
Én speciel nem szoktam kezdeményezni beszélgetést. Velem is ritkán van hogy valaki bejelöl és még ír is. Ha ír akkor egy két szót váltok vele de nem barátkozok vele. Kitudja lehet egy kamuprofil és a telefon mögött egy 50 éves pasi ül aki 15 nek adja magát. Plusz nem vagyok egy interneten barátkozós típus sem. ;)
2020. jún. 2. 21:29
 3/8 anonim válasza:

Én ilyen régimódi vagyok!

Mert sokkal jobban hiszek a személyes ismerkedésben, barátkozásban.


A közösségi oldalakat pedig arra használom (havonta egyszer), hogy az ismerőseimmel, már meglévő barátaimmal tartsam a kapcsolatot.

2020. jún. 2. 21:35
 4/8 anonim válasza:
Itt már beszélgettem többször is. Instan, FB stb nem
2020. jún. 2. 21:38
 5/8 anonim válasza:
Sokszor érzek rá késztetést, de nem nagyon szoktam megtenni. Attól, hogy valaki fent van az instán, még korántsem biztos, hogy hajlandó ismerkedni, az meg olyan kellemetlen tud lenni, ha lekoptatnak.
2020. jún. 2. 22:13
 6/8 anonim válasza:
Nem. Mindig más céllal szoktam írni. Volt,akinek rajzot küldtem,volt,aki nekem írt barátkozás céljából,de én megköszöntem és ejtettem a témát...Én valahogy úgy kezelem az instát,mint a facebook-ot,ott sem írok rá csak úgy egy idegenre.
2020. jún. 3. 15:07
 7/8 anonim válasza:

Instan nem tud senki bejelolni max.bekovetni. 😃


Privat fiokom van.En nem szoktam engedelyezni, hogy olyan kovessen akit nem ismerek, es nem is szoktam olyannal irni akit legalabb latasbol nem ismerek.....

Facebookon is ugyanez. Ha bejelol egy ismeretlen nem fogom vissz jelolni es az ismeretlenektol kapott uzenetekre sem valaszolok.


Regen vissza jeloltem mindenkit, meg kb.lajkoltam az osszes ismerosemet , de mar nem.

Toroltem azokat akikkel nem tartom a kapcsolatot, - akik kileptek igy -vagy ugy az eletembol. Hiaba voltunk par eve joba ha mar nem keres. Vagy sejtem, hogy sunyi modra pl.a hatam mogott mutogatja ennek-annak a posztjaimat.....en az ilyen emberekre nem vagyok kivancsi😁

2020. jún. 4. 17:54
 8/8 anonim válasza:
Hát egyszer barátnőmmel hülyüktünk hogy hazoduzunk es aki beveszi a legtobbszor az veszit és azt mondta van snapchstje és a nevet is elmodta de sajnos telleg talaltam egy olyat es meg ra is irtam aztán gyorsan letoroltem
2020. jún. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!