Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Életképtelen emberrel barátkoz...

Életképtelen emberrel barátkoznál? Nekem hogy lehetnének?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy hétköznapi életben tökre az vagyok. ruhát nem merek venni mert nem találom amit keresek és bepanikolok. meg nem nagyon merek bemenni helyekre. max bolt vagy ha valami ügyet muszáj intézni. egy vendéglőbe pl már nem merek bemenni se. igy lehetnek barátaim?

2020. jún. 23. 13:12
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
46 szavazat
 1/10 anonim válasza:

Add meg a lehetőséget másoknak, hogy megismerhessék az értékeidet,

és lesznek barátaid.

2020. jún. 23. 13:22
 2/10 anonim válasza:
Én nem vagyok életképtelen, csak beteg, de amúgy arcra jóképű, vékony alkatú, fiatalos, humoros vagyok. Nem szorulok senki segítségére, se ha utazni megyek, kirándulni, vagy ha suliba jártam. Mégse jött össze sosem csaj, igaz 1x odajött egy lány, hogy tetszem neki, ő egészséges volt, de ennek közel 20 éve. Gyakran jártam szórakozóhelyekre, több felé az országba, senkit nem tudtam felszedni, mert ha rám néztek, látták, hogy beteg vagyok. De mégcsak dumálni sem hajlandóak velem, mert mindig van olyan, aki jobb nálam vagy nálad kérdező.
2020. jún. 23. 13:31
 3/10 anonim válasza:
Ha életképtelen emberrel nem barátkozna senki, nem lennének barátságok az előtt, hogy valaki sikeres és önálló legyen: iskolában, óvodában.
2020. jún. 23. 14:31
 4/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 23. 15:47
 5/10 anonim válasza:

2-es, azt elfelejtetted leirni h Te egy erõs ember vagy 💪

Tiszteletem és csak elõre 👦

2020. jún. 23. 16:52
 6/10 anonim válasza:
Köszi, a válasz kiírónak; itt is van esélyed barátkozni, én is itt szereztem online barátot, több éve beszélünk, facen is ismerjük egymást, tehát tudjuk ki hogy néz ki.
2020. jún. 23. 18:51
 7/10 anonim válasza:
Igen: hasonló hasonlót úgyis vonz.
2020. jún. 23. 20:56
 8/10 anonim válasza:

Lehet kimaradt az életedből e film-tréningnek:

https://www.youtube.com/watch?v=a1XMeGUxi88


Aztán meg, manapság, mint ha az életképtelenek lennének a befutók:))

https://www.youtube.com/watch?v=uqJy6O5uTPY


Ha valamit akarsz, akkor tegyél érte s lesz, ami lesz, de ha semmit sem teszel, semmi sem lesz-változás pláne.

Ennyire egyszerű ez.

2020. jún. 23. 21:06
 9/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon sokan vannak/voltak ilyesmi helyzetben, részben rám is igaz/igaz volt a leírásod.

Nálam ez nem tényező, ha valaki rendes és számomra érdekes személyiség, akkor ez mellékes. Ráadásul, ha úgy érzem, hogy tudok neki segíteni ezzel kapcsolatban, az csak jó.

2020. jún. 24. 22:26
 10/10 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, nem mertem vásárolni és olyan boltban még mindig nem érzem jól magam ahol mondanod kell hogy mit akarsz és au eladó szedi össze, de vannak barátaim párom és egyre jobban kezelem az ilyen helyzeteket.
2020. jún. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!