Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan,akinek ciszneműk...

Van itt olyan,akinek ciszneműként transznemű párja van és lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 14:06
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Mi az a "cisznemű"?
2020. jún. 24. 14:24
 2/27 anonim válasza:

Miért kell új szó arra, hogy normális??

Cisznemű, bakker....

2020. jún. 24. 14:36
 3/27 A kérdező kommentje:
Kérem hogy csak olyan válaszoljon már a kérdésre aki érintett a témában!
2020. jún. 24. 14:44
 4/27 anonim válasza:
Transznemű barátnőm van egy, de nem a párom. Mit szeretnél tudni, vagy miről szeretnél beszélni?
2020. jún. 24. 14:57
 5/27 anonim válasza:
#6 de. ezek is addig ciszneműek meg ilyen olyan szarok amíg divat és/vagy jól meg nem verik őket az utcán. gyökerek
2020. jún. 24. 15:48
 6/27 anonim válasza:
7: pedig te tutira cisznemű vagy :D és ha az utcán félholtra vernek, utána is az leszel :)
2020. jún. 24. 16:46
 7/27 A kérdező kommentje:

Akik kivannak akadva a cisznemü szón azok mondják már meg hogy hogy máshogy tegyem fel a kérdést hogy ne kossetek belém?

Transznemű párja van itt NORMÁLIS embernek??

Szeretnék olyan problemakat megbeszelni ami egyéb párkapcsolatban nem jelentkezik

Ti kötekedők🤬

2020. jún. 24. 17:44
 8/27 anonim válasza:

Én a helyetekben nem büszkélkednék az ostobasággal.

Ez azoknak szól, akik még annyit se tudnak, hogy a heteroszexuálitás nem egyenlő a ciszneműséggel, illetve egyik nem következik értelemszerűen a másikból.

Egyébként a kérdés megfogalmazással és a szóhasználattal sincs semmi baj.


Én sem értek egyet sok mindennel, rengeteg minden nem tetszik, de nem villogtatom meg, hogy még inkompetens is vagyok a témában.

2020. jún. 24. 17:47
 9/27 anonim válasza:

Sajnos konkrét emberrel akivel tudnál beszélgetni nem tudok szolgálni, de figyelmedbe ajánlom a Jammidodger nevű youtubert aki transz férfi a párja pedig cisz nő és több videójukban is az ezzel kapcsolatos problémákról és kérdésekről is beszélnek.

Hátha segít a kérdéseid megválaszolásában ☺

2020. jún. 24. 18:10
 10/27 anonim válasza:

"Egyébként a kérdés megfogalmazással és a szóhasználattal sincs semmi baj."


De baj van vele, mégpedig hogy nem közérthető. Akkor így mondom: ha el akarom fogadtatni magam, vagy a saját csoportom valakivel, vagy valakikkel, akkor először is igyekszem nem elkülönülni tőlük mindenféle tegnap gyártott "szakszavakkal" és kategóriákkal, mint "cisznemű". Mert adott esetben bizony megbélyegzésként is hangozhat. (Ha ők megszabják, hogy milyen jelzővel illessük őket, akkor én is szeretnék élni ezen jogommal).

Szerintem jogom van tudni, hogy a Kedves Kérdező, és a hozzá hasonló beállítottságúak mit értenek ez alatt.

2020. jún. 24. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!