Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az normális, hogy a baráom...

Az normális, hogy a baráom semmit nem vett szülinapomra? Én mindig adok neki valamit

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 18:59
1 2
 11/15 anonim válasza:

Jól megnézted a barátodat??? Lehet ő volt az ajándék s nem vetted észre...


Amúgy, a semmi is valami...semmi;)


Nekem tilos venni bármit, bárkinek-meg is haragszom.Főzni-sütni, azt szabad természetesen, de nem elvárt, hiszen a lényeg, hogy gondolunk a másikra, rászólunk, hogy boldog szülinapot:)

2020. jún. 28. 19:46
 12/15 anonim válasza:

Akár lehet normális is.

Lehet, hogy csak elfelejtette, de lehet az is, hogy náluk ez nem szokás, vagy ötlete nem volt, vagy nemtom.

Lehet, hogy ti még mindig nem találkoztatok a korlátozások kezdete óta? MErt esetleg az is lehet.

De mondjuk ha nem költ rád semmit, csak küld egy üzit, hogy nem vett ugyan semmit, de nagyon boldog szülinapot kíván; az már lehet jó, mert megemlékezett róla. Amúgy lehet az is, hogy nincs is keresete, azt a maradék kis zsebpénzét meg el akarja rakni későbbre; akár már most előrelátóan a gyerekeitekre, házra, a jövőre teszi félre. de egyébként szerintem említsd meg neki nyugodtan, és kérdezzél rá nyugodtan, ha szeret , nem fogja leharapni a fejedet miatta, hogy rávezeted a témát, hogy volt neked szülinapod. Viszont,ha legalább üzenetet küldött, akkor azzal úgy ki van pipálva.

Meg amúgy lehet, hogy a szülinapokat nem is tartja számon ünnepnek. Még akár az is lehet, hogy Karácsonykor se szokott ajándékozni, vagy nem szeret ajándékozni, meg hogy ezt pl ilyen kényszeres, kellemetlen dolognak tartja. De még az is lehet akár, hogy nincsen maszkja, és így nem akar, vagy nem mert egy ilyen bevásárlóközpontba bemenni.

2020. jún. 28. 20:16
 13/15 anonim válasza:

*vagy pl utálja a sort; és tényleg csak akkor megy boltba, ha nagyon muszáj.

De egyébként szerintem ha legalább írt üzenetet; akkor már le is lenne tudva a dolog, tehát kipipálva, tehát akkor megtörtént a felköszöntés.

2020. jún. 28. 20:17
 14/15 anonim válasza:

13


Ne már, üzenet s letudva??? Inkább ne tegye, tök gáz szerintem.

Annyi tisztelet legyen benne, hogy szóban teszi.Kinyitja a száját s megtiszteli hangjával...ennyi erővel írja meg előre 2100-ig, előre elküldi s le van tudva, ugyanaz:DDD

2020. jún. 28. 20:22
 15/15 A kérdező kommentje:

Kőműves, szóval szerintem van

pénze, de a lényeg, hogy nem

felejzette el a szülinapomat.

Nagyon szeretem őt.

Most kiakadt rám, mert, hogy

állandóan hívigatom, de remélem

megbékül

2020. jún. 28. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!