Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan csodálatos...

Van itt olyan csodálatos lány, aki pont azt keresi, amit leírtam?

Figyelt kérdés

Egy semmire kellő, lusta lovag vagyok Zala megyéből, aki barátkozna olyan lányokkal, akinek az ideálja a csúnya, bunkó, idegesítő férfi. Szigorúan csak barátság, hisz eddig az is csak a képzeletbeli barátaimmal jött össze, olyan egy életképtelen vagyok. Kor nem számít, én is annyi vagyok amennyinek szeretnél. Néhány testrészemet már borotválom annyi legyen elég.

Elvárásom nem sok, csak legyél minimum nagyon szép, szeress takarítani, mosni, főzni és akkor jól megleszünk, legalábbis én veled biztosan.

Néha sportolgatok, leginkább focizok. (Azt hallottam, hogy a focisták bejönnek a mai jányoknak, mégha megye 2 akkor is.)

Ha felkeltettem az érdeklősésed, írj nyugodtan egy normál díjas privát üzenetet, ha pedig nem, és be szeretnél szólni, itt lent teheted meg.


2020. jún. 28. 00:18
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Főleg ha te is pasi vagy akkor szép lesz ha ráhajtasz az Ákosra🤣
2020. jún. 29. 16:24
 32/38 A kérdező kommentje:
Nem ítéljük el az ilyet, amíg nem előttünk csinálják.
2020. jún. 29. 17:11
 33/38 anonim válasza:
áhh én nem ítélkeztem, tőlem csinálhatják.
2020. jún. 29. 17:20
 34/38 anonim válasza:
Nem zavar ha valaki bzi, amíg nem az én seggemre pályázik.
2020. jún. 29. 17:21
 35/38 A kérdező kommentje:
Na most már elkotródhatnátok innen, elijesztitek az össze csajt aki rámstartolna.
2020. jún. 29. 17:23
 36/38 anonim válasza:
Hidd el nem akar itt senki rádstartolni, ez most már nem oszt nem szoroz
2020. jún. 29. 17:36
 37/38 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, én is csodálkoznék, ha lenne még az oldalon olyan lány, aki nem írt még rám.
2020. jún. 29. 17:41
 38/38 anonim válasza:
hat en kiegekxddd
2020. júl. 26. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!