Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van bármi értelme ennek a...

Van bármi értelme ennek a topicnak, hogy "Ismerkedés/Társkeresés"?

Figyelt kérdés

Baromira rosszul vagyok, per pill nagyon nem tudom mi bajom, de hányinger kerülget, fáj a derekamnál, vesémnél és még egy helyen, de az 18 plusszos lenne.


Az ember, a nők elvárják azt, hogy legyen valakinek önbizalma, de őszintén szólva, már nem tudom megérteni, hogy mire kellene lennie, mikor mindig is keresztülnéztek rajtam. Itt meg elnézegetve a kérdéseket, hozzászólásba nem sokan jelzik, hogy bárki is szívesen ismerkedne, barátkozna, privátok se jönnek soha, szerintem nem csak nálam van így.


Miért kell boldogtalannak lennem? Miért ilyen szar a világ ahogy van?


2020. júl. 8. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Szerintem van értelme az Ismerkedős Topicnak
Közömbös vagyok iránta
Nem sikerült megismernem senkit, így értelmetlennek gondolom
29 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Azèrt èrzed magad rosszul mert az internet összehoz minden okàdèk emberrel . Nos èn nem fogok soha se innen se a netről de tinderről ès semmi ilyenről embereket megismerni. Megvannak a magam baràtaim ès csalàdom. A pàromat is èlőbe fogom megismerni. Az internet tanuld meg csak egy lexikol kuka itt nem ismerkedès a hasznos hanem letanulsz leolvasol dolgokat.
2020. júl. 8. 22:48
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem úgy adta az élet, hogy lettek barátaim. Kiskoromtól úgy kezeltek mint egy fogyatékost, nem akartak barátkozni, én meg szépen elfordultam a játékok irányába, és nem szocializálódtam. Nem próbáltam programokba részt venni, nem próbáltam emberek között lenni. Féltem mindenkitől. 32 vagyok már amúgy, de 20-22 éves koromig úgy jártam az emberek között, mint egy fába szorult féreg, mert mindenki úgy kezelt.

Aztán jött a szörnyű valóság. És akár mennyire tagadják a nők, marhára minden a külső körül forog nekik. Nézzen ki baszottul jól egy pasi, legyen menő, legyen baráti társaság, legyen szórakozott. Ha már átlag pasi próbálkozik lehurrogják, le basszák, hogy mekkora undorító csúnya ember vagy, leszarják, hogy annak az embernek is vannak érzései.

Tönkre mentem. Már nagyon rég elromlott bennem valami.

2020. júl. 8. 22:52
 3/8 anonim válasza:
Én sikeresen találkoztam itt jófej emberekkel.
2020. júl. 8. 23:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Régen amikor tiltott volt az ismerkedős kérdések kirakása, nem egy olyan nővel találkoztam, akik írták, hogy csak azért vannak itt, hogy mások szerencsétlenségén nevessenek a párjukkal. Nem egy ilyennel beszéltem. Ezek után hogy lehet azt mondani egy anoním oldalon, hogy meglehet bízni bárkiben is? Főleg hogy a nők itt szidják a pasikat a legjobban, hogy mekkora lúzerek. Ja és azok között akikkel beszéltem, nem egy volt, aki kitett egy kérdést, hogy a pasijával szét mentek és vigasztalják már meg kb. Na ennyit az emberekről.
2020. júl. 9. 01:00
 5/8 anonim válasza:
Ezt inkább tini ropikba írd. Nem értem ezeket az embereket. Örülj, hogy élsz inkább.
2020. júl. 9. 07:17
 6/8 anonim válasza:
Én is ugyan így voltam mint te, kiskoromban nagyon kinéztek, de aztán nyitottam. Nem az emberek fognak odamenni hozzád, hogy figyelj már barátkozzunk, hanem neked kell odamenni és elkezdeni dumálni valamiről. A nők ugyan így működnek: nem fognak odamenni hozzád, hanem neked kell kezdeményezned (kivéve persze ha tényleg jól nézel ki, vagy jó dumád van, mert akkor besikerülhet ilyen is - pont most volt szerencsém egyhez, úgyhogy senki ne mondja hogy nem lehetséges). A nők között amúgy van egy csomó anyáskodó is, akik pl csak azért vannak/beszélnek veled, mert van valami bajod, bánatod, aztán persze ebből mindig lehet több. Azért ne azzal próbálkozz hogy kimész az utcára sírni, inkább legyél pozitív mert az több eredményt hoz.
2020. júl. 9. 08:32
 7/8 anonim válasza:
Én mint egy vicc oldalt használom ezt az oldalt. Kikapcsol és szórakoztat.
2020. júl. 9. 11:16
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nincs, de az az érzésem, hogy rajtunk, felhasználókon is múlik, hogy mit hozunk ki belőle...
2020. júl. 10. 07:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!