Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit gondolsz, haladok a...

Mit gondolsz, haladok a kiszemeltemmel valamilyen irányba?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjük egymást, a fiú német, de vesz magyar órákat. Ő az évfolyamtársam. Nagyon megtetszett nekem és szerintem haladunk, de azért meg szeretném tudni a Ti véleményeteket is. Szóval egy csomószor nyomul rám, mellém áll, megfogta egyszer a derekamat, hogy segítsen valamiben, egy csomószor engem néz meg mosolyok és persze egy sokszor próbál nekem viccesen magyarul beszélni (ő ugye német). Múltkor osztálytalálkozó volt és az ő osztályuk is eljött és poénból fészekhintáztam a barátnőimmel és ő folyton odajött cukkolt meg nézett engem. Aztán beültem a sima hintába és ő mellém ült. Egyetlen lányra se figyelt oda csak rám. Persze rengetegszer történt olyan, hogy kedvesen odaszólt, de azokat nem sorolom egyesével fel(:. Kb ezek az ilyen árulkodó jelek, arra, hogy én is tetszem neki, vagy, hogy nem közömbös velem.

Na szóval mi a véleményetek, haladunk valamerre?



2020. júl. 11. 20:30
 1/2 anonim válasza:
Akkor haladnátok jobban, ha kettesben töltenétek el időt. Akkor aztán minden kiderülne. Amúgy ez kezdésnek tökéletesen aranyos:D
2020. júl. 11. 21:07
 2/2 anonim válasza:
Igen kezd alakulni közöttetek valami. A fiúk mindig közel akarnak kerülni ahhoz a lányhoz, aki tetszik nekik, szeretik megérinteni, és segíteni neki. Ha minden jól megy együtt is lesztek hamarosan.
2020. júl. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!