Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol barátkozzak?

Hol barátkozzak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok az osztálytársaimmal nem találom a közös hangot és így nyáron nem is érzem szerencsésnek ezt a helyzetet. Soha nem volt több barátom kettőnél és már egy ideje nem is tudok kihez fordulni. Hol barátkozhatnék? Nem igazán szeretnék internetes barátságokba belekezdeni, mert úgy érzem az csak illúzió.

2020. júl. 14. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Nem illúzió a netes barátság. Nyilván ha kialakult, találkozni kell. Én is így ismerkedtem sulin kívül és a párom is így ismertem meg, meg az összes barátom. Sajnos a legtöbb már nincs meg, de oka volt, nem azért, mert neten ismertük meg egymást.
2020. júl. 14. 16:09
 2/3 anonim válasza:
Az internetes barátság nem illúzió. Ott is lehet ismerkedni levelezni és majd ki alakul. De keresettel magadnak hobbit olyat ahol jól érzed magad és többen el járnak oda. PL:kirándulás, sport, úszás, sakk, bármi.
2020. júl. 16. 05:11
 3/3 anonim válasza:

Nem illuzio. Az összes normálisnak mondható barátságom internetről származik. Eddig senkivel nem volt szerencsém való életben találkozni, de a legtöbben külföldi magyarok, és több ezer km-ről jobban kitartunk egymás mellett, mint a közelemben lévő ismerőseimmel.

Nyilván neten nehezebb kiismerni egy embert, de több normális embert találni, legalábbis én így tapasztalom..

2020. júl. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!