Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek megoszta...

Lenne kedve valakinek megosztani a fanfiction-jét/saját történetét, vagy erről és különböző fandomokról beszélgetni? 16/L

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten társíróra, csak egy kedves, jó fej emberre gondoltam, akivel megosztjuk az ötleteinket stb. De remélem, hogy idővel majd másról is tudunk beszélgetni :)


Fandomok tekintetében nagyon rugalmas vagyok, bármelyikről beszélgetek szívesen, és ha valaki bemutat egyet, azt szeretem megismerni, de a következő témákról biztos jól el tudnánk beszélgetni ↓


-Marvel (leginkább Bosszúállók)

-Sherlock (2010-es, Benedict Cumberbatch-es sorozat)

-Birmingham Bandája (Peaky Blinders)

-Szégyentelenek (Shameless)

-Stranger Things



2020. júl. 23. 14:49
 1/5 anonim válasza:

Szívesen beszélgetnék, szimpatikusnak tűnsz!

Csak sajnos én annyira nem vagyok otthon a fanfiction-ök világában.

2020. júl. 23. 22:49
 2/5 anonim válasza:

Csak ezekben a fandomokban gondolkodsz? :)

Ha érdekelne a Supernatural/Odaát, akkor lehetne közös témánk. Írok is ficeket, de csak ebben a fandomban, és kizárólag LMBTQ+ témában.

2020. júl. 24. 03:30
 3/5 anonim válasza:

Angol fanfiction-ök is érdekelnek?

Mert nekem van Sherlock-os több is.

2020. júl. 25. 18:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az angol is jöhet :)
2020. júl. 25. 19:28
 5/5 anonim válasza:
Akkor írj privátot, és elküldöm a linket, ha érdekel. :)
2020. júl. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!