Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki,aki szeptembertől...

Valaki,aki szeptembertől pesti lesz és szívesen felfedezné majd onnantól szerencsétlenül a várost?😂

Figyelt kérdés
Szeptembertől valószínű egyetemista leszek Pesten, és meg sokan mások. Én viszont nem ismerek ott senkit,és a pesti közlekedés nagyon messze áll tőlem,ahogy sajnos a várost sem ismerem úgy igazán😂 Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni,akik szintén ilyen helyzetben lesznek,és esetleg nem egyedül szeretnék ezt a rendszert megismerni😌 (18/L)

#egyetem #Budapest #Város felfedezés
2020. aug. 1. 12:11
 1/8 anonim válasza:

Üdv Budapesten!

Milyen szakos leszel?

2020. aug. 1. 15:08
 2/8 anonim válasza:
Én már budapesti vagyok ugyan, de barátkozásban szívesen benne lennék :)
2020. aug. 1. 20:55
 3/8 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok. Majd meg kell tanulni a közlekedést.
2020. aug. 1. 23:52
 4/8 anonim válasza:
Idegenvezetést vállalok, lehetőleg hölgyek részére :D
2020. aug. 2. 00:01
 5/8 anonim válasza:

Szintén vállalok idegenvezetést! 😉

48+Ffi

2020. aug. 2. 00:29
 6/8 anonim válasza:

Igazából a Budapesti tömegközlekedés annyira nem ijesztő.


Én is most költözök fel BP-re az egyetem miatt, azonban jelentős mennyiségű időt töltök ott így alapból. Ha gondolod, dobj egy üzenetet és tudok segíteni.

2020. aug. 2. 10:12
 7/8 anonim válasza:
Én is vidékről megyek BP-re és nagyon félek hogy eltévedek😂 szintén egyetem miatt szóval pacsiii. 18/l
2020. aug. 2. 21:01
 8/8 anonim válasza:

Én is az leszek szeptembertől, és eddig csak annyit tudok a közlekedésről, ami létfontosságú :'D.

Szeretném jobban megismerni, nem csak a koli-suli-népliget-déli p.u. útvonalát. Ha gondolod, írj privátot vagy ide (mit bánom én). Amúgy hol tanulsz tovább?

19/L

2020. aug. 3. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!