Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hány privátot kap egy lány/nő,...

Hány privátot kap egy lány/nő, ha kiírja, hogy ismerkedni/beszélgetni szeretne, és hányat egy fiú/férfi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mekkora a különbség. Kérlek írjatok tapasztalatot, nemet és kort. :)

2020. aug. 3. 21:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
Írj ki két tipikus kérdést, egy fiúsat meg egy lányokat és megtudod.
2020. aug. 3. 21:32
 2/19 anonim válasza:
Jól írja az első.
2020. aug. 3. 21:34
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem lenne elég kettőt kiírni, mert az is érdekelne, hogy ez mennyire függ a kérdést kiíró személy korától.
2020. aug. 3. 21:39
 4/19 anonim válasza:

Lányként egyszer csak hozzászóltam egy "valaki barátkozni?" típusú kérdéshez.. és leírtam, hogy csak barátkozni tényleg.

Tele voltam üzenetekkel, de olyanokkal, hogy

-"sugar-daddy, sugar-baby kapcsi érdekel?"

-"10 évvel idősebb vagyok, remélem nem baj. Komoly kapcsolatot keresek"

-"barátok extrákkal lehetünk?"

-"nekem kellenél, csak dumálni meg néha szexre, de messze lakok, ezért csak akkor, ha van kocsid és lejössz"


Jó, volt olyan is, aki normális volt.. de azzal se garantált a közös érdeklődés és téma..

Érdekes, hogy kb 30-an (nem viccelek, tényleg annyian kb) írtak, egy sem volt lány.

Ellenkező nem esetében pedig nem tudom hogyan működik, de kíváncsi vagyok rá.

2020. aug. 3. 21:44
 5/19 anonim válasza:

Férfiként (ha jókor írtam ki a kérdést) maximum 2 üzenetet kapnék egy nap leforgása alatt, és 5 kommentet, amiből 4 darab szintén ismerkedni vágyó férfi lenne, az ötödik pedig csak simán leírná, hogy milyen hülye vagyok.

Szeretnék valakivel beszélgetni, de mivel óránként hárman írják ki a "Lányok, lenne kedvetek beszélgetni" sablonkérdést, ezért most semmi értelme nem lenne, mert biztos, hogy egy üzenetet sem kapnék.

Kicsit úgy érzem, mintha keselyűk vadásznának rájuk.

2020. aug. 3. 21:49
 6/19 anonim válasza:
Mert azok vadásznak. Nem sok értelmes van köztük sajnos, így hiába kapunk sok üzenetet, a felét egyből tiltani kell.
2020. aug. 3. 21:50
 7/19 anonim válasza:

Az online ismerkedés olyan, mint egy iparág, ahol szinte lehetetlen érvényesülni, mert brutális mennyiségű a konkurencia.

Az 5# kommentelő voltam.

2020. aug. 3. 21:53
 8/19 anonim válasza:
Férfi: jó, ha 1-et, nő: minimum 10-et./F/
2020. aug. 3. 21:57
 9/19 anonim válasza:
Igazat ír a 4-es. Ha kommentelek akár 1 teljesen nem ismerkedős témában és a komment miatt úgy tűnik mintha nő lennék, szoktam rendszerint kapni több szuggesztív üzenetet pasiktól akik így próbálnak bevágódni.
2020. aug. 3. 22:07
 10/19 anonim válasza:

Én egyszer írtam ki egy ilyen kérdést és ketten írtak csak rám. :D

25/N

2020. aug. 3. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!